Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Český předprodej vstupenek na Neočekávanou cestu byl zahájen (UPDATE)

Český předprodej vstupenek na Neočekávanou cestu byl zahájen (UPDATE)

Jak si ti bystřejší z vás mohli všimnout už včera, předprodej na půlnoční premiéru a následující projekce filmu Hobit: Neočekávaná cesta v celorepublikových sítích multiplexů Cinema City a CineStar byl zahájen. Bohužel, pro některé z nás tato zpráva není až tak pozitivní jako pro jiné…

0 0
23.11.2012

UPDATE: Lístky na 2D verzi filmu s českými titulky (včetně půlnoční projekce) nyní nabízí již i Cinema City. Mílovými kroky už se však blíží vyprodání!

Tady totiž nepotěšíme zejména některé fanoušky klasických 2D projekcí a ty, kteří preferují filmy takové, jak je jejich tvůrci zamýšleli – tedy i včetně jejich původní zvukové stopy. Ano, tušíte správně.

Zatímco v jednotlivých kinech sítě CineStar si již lze přeobjednat lístky na půlnoční premiéru prvního Hobita ze středy na čtvrtek 12. a 13. prosince jak ve 2D i 3D, tak s dabingem i v originálním znění s titulky, konkurenční Cinema City už takto pružné bohužel není a zatím film nabízí pouze ve 3D s dabingem (s jedinou výjimkou IMAX kina v pražském Paláci Flora promítající 3D s titulky), a dosud navíc nemá vůbec žádné informace o tom, kdy bude mít nějakou 2D kopii v originálním znění k dispozici.

Jinými slovy, pokud jste například z Brna a těšíte se na premiéru Hobita výhradně v angličtině, máte holt smůlu a nejjednodušším řešením je tak pro vás návštěva CineStaru v Jihlavě nebo Olomouci. Snad se ale tato situace brzy změní, a pokud ano, budeme vás brzy informovat.

Stejně tak by jistě bylo zajímavé zjistit, budou-li pražské IMAX projekce promítat onu verzi filmu s „revolučním“ snímáním 48 snímků za vteřinu, se kterým se první Jacksonův Hobit stává průkopníkem. Nejpravděpodobněji to ale zatím vypadá tak, že si studio Warner Bros. tuto verzi otestuje nejdříve na svém písečku (tedy v severoamerických kinech) a teprve později zváží širší distribuci. Ať už to ale bude jakkoliv, opět vás samozřejmě budeme včas informovat.

Zdroj: 0

Diskuze /3

Leuki

Taky jsem běžel hned do kina pro lístek

23.11.2012 | 17:02:34
Akallabeth

No pokud se správně dívám na stránky Cinema City, tak nabízí premiéru i ve 2D s titulky.

23.11.2012 | 17:06:27
Hurley

Teď už ano.

čestný člen redakce
23.11.2012 | 17:09:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama