Hobbit Další dva televizní spoty

Další dva televizní spoty

Další dva televizní spoty

Dnes tu máme dva další půlminutové televizní spoty – respektive jeden nový a druhý, na který jste mohli už dříve narazit v jeho mezinárodní (konkrétně španělské) verzi. Nyní vám ho však konečně můžeme představit v angličtině a jak jinak než s českými titulky.

0 0
14.11.2012

Konkrétně se tedy jedná o čtvrtý a pátý televizní spot. Spoty předcházející, spolu i s dosavadními plnohodnotnými trailery, pak můžete najít v tomto speciálním přehledu.

TV Spot #4

Anglická verze španělského spotu, o kterém jsme se lehce zmínili už zde. Spot obsahuje jen velmi málo nových záběrů a spíše vychází z jednoho alternativního konce druhého traileru.


Thumbnail Play icon

TV Spot #5

Druhý spot už je na nové záběry o něco pestřejší. Obsahuje tak například nový pohled na vrrky či skřety z Mlžných hor. Zároveň, stejně jako spot předchozí, připomíná jeden z alternativních konců druhého traileru – zde konkrétně tu o „porovnávání mečů“ v Roklince.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit