Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Poslechněte si celý soundtrack z Neočekávané cesty!

Poslechněte si celý soundtrack z Neočekávané cesty!

Internetové stránky časopisu Empire zveřejnily speciální aplikaci umožňující svým návštěvníkům poslechnout si celý instrumentální soundtrack Howarda Shorea k filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Ten si tak nyní můžete poslechnout nejen na stránkách magazínu Empire, ale i uvnitř tohoto článku.

0 0
13.11.2012

To je tedy jednoznačně velký pokrok od naší poslední aktualizace, kdy jsme si pod tímto odkazem mohli poslechnout první minutu z každé skladby. Ani toto nové řešení však není bez chyby, jelikož, přestože si zde opravdu můžeme poslechnout celý soundtrack, nelze mezi jednotlivými písněmi přeskakovat, a je třeba ho tedy nechat hrát od začátku až do konce.


Nic ale nakonec přeci jen není tak černé, protože pokud se z tohoto soundtracku těšíte především na jeho titulní píseň od Niela Finna, nemusíte čekat hodinu a 40 minut, než dohrají ostatní skladby, ale poslechnout si ji zcela samostatně zde. Co tedy na tuto píseň říkáte? Líbí se vám? A myslíte, že se bude do prvního Hobita hodit? Nebojte se s námi o své názory podělit v komentářích!

Zdroj: 0

Diskuze /6

Hurley

Ještě někdo si tu myslí, že ta titulní písnička je strašná?

čestný člen redakce
13.11.2012 | 18:40:20
Sindar

Bohuzel. Celkove mi to prijde slabsi jak PP. Osobne mam nejradsi hudbu k dvoum vezim (prijde mi i nejvic temna :). Z tohodle se mi zatim nejvic libi jak tam ti trpaslici zpivaj. Bohuzel jsem jeste nedoposlouchal vse, protoze se to neda ani pozastavit :(

14.11.2012 | 1:31:52
Mystik

Takhle zklamanej jsem už dlouho nebyl. Čekal jsem tu krutopřísnou theme, kde zpívá Thorin a trpaslíci. Zato oficialní verze zní jak odsrostlejší Mika&friends. Za předpokladu, že bude Bilba k Osamělé hoře doprovázet parta homosexuálních elfů, tak se k filmu hodí.

14.11.2012 | 17:35:53
KevSpa

Tu písničku jsem bohužel ani nebyla schopná doposlouchat.

webmaster
14.11.2012 | 22:46:30
Aladniel

To už to mohli rovnou nechat znovu nazpívat Annie Lenox nebo Enyu no :( :D

15.11.2012 | 19:25:57
Lor

No…mně se líbí :-x

16.11.2012 | 9:32:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama