Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Snímek Tolkien uvidíme už letos na jaře

Snímek Tolkien uvidíme už letos na jaře

Kromě blížícího se seriálu od Amazonu se fanoušci J.R.R. Tolkiena mohou těšit i na jeho biografii, která už má datum premiéry.

17 1
18.1.2019

Snímek se zaměřuje na důležité okamžiky Reuelova života, jmenovitě na jeho školní léta, kdy poprvé přičichl k anglické literatuře a mytologii, následně na jeho působení v první světové válce a vylíčení zážitků v bitvách na západní frontě. Rovněž se seznámíme se vztahem s Edith Braff a také se synem Christopherem. Do kin film dorazí 10. května, zatím však není jisté, zda jej budou promítat i tuzemská kina.

Ve filmu uvidíme i tvorbu nejzásadnějších Tolkienových děl. Foto: New Line Cinema

Hlavní roli samotného spisovatele ztvární populární Nicholas Hoult, který se nejvíce proslavil rolí Beasta v X-Men a Tolkienovu ženu Edith Braff přivedla na plátna dcera Phila Collinse Lily Collins. V dalších rolích uvidíme i Gwendoline Christie, Colma Meaneyho i nestora britského divadla Dereka Jacobiho.

Těšíte se na Tolkienův životopis?

Diskuze /1

pikaia

Proč by nemohl být i u nás v kině?

19.1.2019 | 19:21:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama