Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Thorin Pavéza

Thorin Pavéza

Srdnatý trpaslík z královského rodu a vůdce trpasličí výpravy.

Sezóny 3
2012 - 2014

Thorin pochází z královského rodu trpaslíků, který kdysi vládl pod Osamělou horou. Poté, co jeho předky vyštval drak Šmak a jeho rodinu pobili skřeti, zůstává Thorin dlouho v ústraní. Teprve díky výpravě s Gandalfem a Bilbem se hodlá ujmout toho, co mu kdysi patřilo – Osamělé hory i královského trů­nu.

Foto: 0

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
QWF

Líbil se mi už od začátku :D

28.3.2016 | 0:01:19
Ann Taylor

Trochu se jako v knížce chová. A pokud bude v posledním úseku na pár facek, budu naštvaná, ale spokojená. Takový má být. A že je moc „aragornovský“? No ve filmu i elfové jsou o něco vznešenější, než v knížce. Film je prostě trochu víc pánprstenovský, v Hobitovi ještě neměli tak zásadně vyčleněné charaktery a všichni se chovali nejvíc asi jako „lidi“.

redaktor
16.6.2013 | 8:24:45
Lord.Speedr

Thorin se podle mě určitě shoduje s tím knižním, jediná věc, v čem je rozdíl, tak v podobě, vypadá mladší než ve skutečnosti je a to je dobře, takže za mě určitě 100%

12.6.2013 | 21:20:37
NiennaTasart

Osobně mi nepřišel jeho charakter příliš shodný s charakterem popisovaným v knize. Prostě byl příliš „aragornovskej“. Nejvtipnější scéna? Rozhodně ze začátku filmu, kdy před branou stojí po zuby (a to doslova) ozbrojená armáda trpaslíků a před nimi stojí v kožečince s vlajícími vlasy sám korunní princ Thorin.

11.6.2013 | 20:20:30
Aergio

Doporučuju adminům ať smažou Líbičův komentář neboť je tu stále hodně lidí kteří knihu nečetli.

29.3.2013 | 20:15:35
líbič

škoda že nakonci podle knížky umře a snim Fili a Keli protože se ho budou snažit chránit a taky je to jejich strejc

9.3.2013 | 20:47:26

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama