Dle očekávání se Rod draka dočká třetí série, stanice HBO jí právě dala zelenou

Dle očekávání se Rod draka dočká třetí série, stanice HBO jí právě dala zelenou

Ještě neměl premiéru ani jeden díl druhé řady, ale už teď je jasné, že se dočkáme třetí série. Stanice HBO to právě oznámila, a popravdě nejde o žádné překvapení.

33 2
14.6.2024

Druhá řada bude mít premiéru až v pondělí 17. června, nicméně už nyní stanice HBO věří, že bude slavit velký úspěch, a tak předčasně oznámila, že se seriál může těšit na třetí sérii. Toto potvrzení nás sice moc těší, nicméně všem bylo jasné, že tomu nebude jinak. Seriál je populární a diváci se dožadují většího množství epizod.

„George, Ryan a zbytek našich neuvěřitelných tvůrců, herců a členů štábu dosáhli díky fenomenální druhé sérii nových výšin. Žasneme nad tím, co všechno dali do vytvoření úžasné druhé série, a tak nemůžeme být nadšenější z toho, že příběh rodu Targaryenů bude pokračovat. Připravte se na třetí sérii,“ prozradila jedna z ředitelek programu stanice HBO, Francesca Orsi.

(Zpráva o pokračování vlastně není vůbec překvapivá. Foto: HBO)

Už dříve Martin naznačil, že by si přál, aby měl seriál čtyři série, tvůrce Ryan Condal souhlasí s jeho názorem, tudíž je pravděpodobné, že přesně taková budoucnost čeká na seriál. Nicméně v tuto chvíli není nic jasné, tvůrce o tom prozatím nechce mluvit.

K pokračování toho taktéž nebylo ze strany stanice HBO moc prozrazeno. Je jisté, že třetí série bude mít minimálně šest epizod, nicméně my doufáme v klasických deset. Dále ani nevíme, kdy by mělo odstartovat natáčení. Na pokračování rozhodně nechceme čekat moc dlouho, a tak doufáme, že se kamery rozjedou ještě letos na podzim. To je ale zřejmě zbožné přání.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /4

Azor Ahai

Už se těšíme na těch cca 6 epizod za další 2–3 roky…

14.6.2024 | 13:59:32
PecaCZE

Neříkali už na začátku, že chtějí udělat určitý počet sérií ? Asi 4 nebo 5 ? Že vědí jak to mají rozplánovaný a zároveň to nechtějí natahovat.

#3 TrepyTN14
14.6.2024 | 18:05:18
TrepyTN14

#2 PecaCZE: No ale furt se tomu oficiálně musí dát zelená, i když je to na 100 % jasný předem.

15.6.2024 | 0:57:07
czechkatka

Matt Smith teď v nějakém interview prozradil, že by se mělo začít natáčet ještě letos… možná říjen.. ?

16.6.2024 | 8:27:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama