Druhá série bude mít novou úvodní znělku

Druhá série bude mít novou úvodní znělku

Pokračování Rodu draka se zřejmě ponese v duchu spousty změn, protože jsme se nedávno dozvěděli o jedné další – druhá řada bude mít jinou úvodní znělku.

22 0
13.6.2024

Úvodní znělka první řady byla v mnoha ohledech diskutovaná. Svým způsobem nebyla vůbec špatná, nicméně divákům vadilo to, že je za doprovodu stejné hudby jako intro seriálu Game of Thrones. Tvůrci se nad tím zamysleli a rozhodli se vymyslet novou úvodní znělku. Ta však změní jen vizuál, hudba zůstane stejná.

V první řadě se objevoval model Valyrie, kterému se v průběhu epizod věnoval král Viserys I. Targaryen. V intru se vše soustředilo kolem vytváření targaryenského rodokmenu, který putoval od příchodu Aegona Dobyvatele až k nejmladším členům rodu, jež se narodili teprve v průběhu vysílání.

Thumbnail Play icon

V pokračování bude intro vedeno v podobném duchu. Jak jsme zmiňovali, úvodní píseň zůstane zachována, nicméně vše nebude už tak temné. Velký model Valyrie bude nahrazen tapisérií, která bude postupně vyšívat jednotlivé členy rodu. Vše bude barevnější a přehlednější, navíc tvůrci už nemusí řešit úpravy, protože nových členů rodu se už nedočkáme. V pokračování nás totiž už nečekají časové skoky.

Ke změně intra se vyjádřil tvůrce Ryan Condal: „Letos budeme mít jinou znělku. Ta první sice fungovala skvěle, byla dynamická a zajímavá, ale šlo v ní o rodokmen. Ve druhé řadě se rodina už nebude měnit. V Game of Thrones se znělka stále vyvíjela, tady jsme nevěděli, jak pokračovat. První řada byla o dědictví a pokrevních liniích, ta druhá je o životu v přítomnosti. Jde o tak slavnou část historie, která zamávala s tehdejší dobou i dobou po ní.“

Zdroj článku: Winter is Coming

Zdroj: HBO

Diskuze /2

ori

Teraz som dopletený, znelku chápem ako hudbu :D

#2 Zilwicky
webmaster
16.6.2024 | 9:50:10
Zilwicky

#1 ori: Tak isto, uvodne „intro“ by bolo lepšie

18.6.2024 | 12:00:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama