House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 91×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy (starší Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (starší Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Ve druhé řadě se vrátíme na Harrenov

Ve druhé řadě se vrátíme na Harrenov

Díky začátku natáčení druhé série známe několik informací přímo z placu. Nejde sice o nijak velké informace, nicméně jsme rádi za každou drobnost.

13 0
24.4.2023

Zhruba před 12 dny konečně započalo dlouho očekávané natáčení druhé série Rodu draka. Na rozdíl od první řady, kdy jsme měli informace hned z prvních natáčecích dnů, toho tentokrát moc nevíme. Fanoušci nic neodhalují z natáčecích míst, a tak usuzujeme, že se natáčí především ve studiích.

Nicméně i tak se nám podařilo něco zjistit. Podle všeho se štáb aktuálně věnuje natáčení z hradu Harrenov, který jsme mohli vidět už v první řadě. Strávili jsme tu sice krátkou dobu, nicméně i tak šlo o nezapomenutelné záběry, protože tu dva členové rodu Strongů podlehli ohni.

(Harrenov se stal pro mnohé rody osudným. Foto: HBO)

Vzhledem k tomu, že Harrenov sehraje důležitou roli v nadcházejícím konfliktu, není vůbec překvapivé, že se už ve druhé řadě dočkáme scén z tohoto místa. Aktuálně sice není jasné, co se tu natáčí nebo kdo tu natáčí, ale je pravděpodobné, že se na pořízených scénách podílí postavy Daemon Targaryen a Alys Řeka (u této postavy stále neznáme herečku, která ji bude hrát).

To je v tuto chvíli vše. Jakmile se dozvíme další informace z natáčení, co nejdříve vás o nich informujeme.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Black Queen

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu House of the Dragon si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama