How to Get Away with Murder (Vražedná práva)
94/100 - 112×

How to Get Away with Murder(Vražedná práva)

Seriál sleduje osobní a profesní život Annalise Keeting, profesorky práva na prestižní univerzitě Middleton ve Philadephii. Obhájkyně Annalise si vybere skupinu nejlepších studentů ze třídy, ve které vyučuje, aby pracovali pro její firmu a s jejími zaměstnanci Bonnie Winterbottom a Frankem Delfinem. Práci získají Connor Walsh, Michaela Pratt, Asher Millstone, Laurel Castillo a Wes Gibbins. Annalise žije se svým mužem Samem Keatingem, ale také má tajný vztah s detektivem Natem Laheym. Annalise a její studenti vyhrávají případy a hřejí se na výsluní. Záhy se však před studenty objeví mnohem větší problém, který potřebují vyřešit – mrtvola, kvůli které musí profesorku požádat o pomoc.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Krimi
hrají
Viola Davis (Annalise Keating), Billy Brown (Nate Lahey), Jack Falahee (Connor Walsh), Aja King (Michaela Pratt), Matt McGorry (Asher Millstone), Charlie Weber (Frank Delfino), Liza Weil (Bonnie Winterbottom), Karla Souza (Laurel Castillo), Conrad Ricamora (Oliver Hampton), Amirah Vann (Tegan Price), Rome Flynn (Gabriel Maddox), Alfred Enoch (Wes Gibbins), Katie Findlay (Rebecca Sutter)

Laurel Castillo

Laurel Castillo

Studentka, která přišla na práva, aby pomáhala slabším.

Sezóny 6
2014 - 2020

Laurel Castillo je tajnou zbraní při rozhodování. Tichá a citlivá idealistka, která se zapsala na právnickou fakultu, aby pomáhala těm méně šťastným. Laurel se podaří zůstat mimo radar, takže je pro její spolužáky snadné ji podceňovat. Má hluboký smysl pro detail a invenční myšlenky, je talentovaná – a temnější – než si všichni včetně Annalise uvědomují.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spartman

Laurel Castillo je podle mne tou, která žene seriál dopředu a bez níž by to mohli tvůrci zabalit. Navíc je překrásná žena, která zkrátka nemá chybu:-)

11.2.2021 | 20:09:51

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama