How to Get Away with Murder (Vražedná práva)
94/100 - 112×

How to Get Away with Murder(Vražedná práva)

Seriál sleduje osobní a profesní život Annalise Keeting, profesorky práva na prestižní univerzitě Middleton ve Philadephii. Obhájkyně Annalise si vybere skupinu nejlepších studentů ze třídy, ve které vyučuje, aby pracovali pro její firmu a s jejími zaměstnanci Bonnie Winterbottom a Frankem Delfinem. Práci získají Connor Walsh, Michaela Pratt, Asher Millstone, Laurel Castillo a Wes Gibbins. Annalise žije se svým mužem Samem Keatingem, ale také má tajný vztah s detektivem Natem Laheym. Annalise a její studenti vyhrávají případy a hřejí se na výsluní. Záhy se však před studenty objeví mnohem větší problém, který potřebují vyřešit – mrtvola, kvůli které musí profesorku požádat o pomoc.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Krimi
hrají
Viola Davis (Annalise Keating), Billy Brown (Nate Lahey), Jack Falahee (Connor Walsh), Aja King (Michaela Pratt), Matt McGorry (Asher Millstone), Charlie Weber (Frank Delfino), Liza Weil (Bonnie Winterbottom), Karla Souza (Laurel Castillo), Conrad Ricamora (Oliver Hampton), Amirah Vann (Tegan Price), Rome Flynn (Gabriel Maddox), Alfred Enoch (Wes Gibbins), Katie Findlay (Rebecca Sutter)

Michaela Pratt

Michaela Pratt

Ambiciozní studentka, která ví přesně co chce, a jak toho dosáhnout.

Sezóny 6
2014 - 2020

Nikdo nechce udělat takový dojem na profesorku Annalise Keating více než Michaela Pratt. Ve skutečnosti na ni nechce jen zapůsobit, chce být jako ona. Michaela je velice ambiciózní, narodila se s vědomím, jak zapůsobit a má hvězdný životopis a úspěšného snoubence, aby toho dosáhla. Je pokaždé první osobou, která zvedne ruku ve třídě, Michaela je vždy více než připravená ohromit nějakého profesora nebo jinou autoritu. Ale Annalise Keating? U ní bude mnohem těžší toto dokázat.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Tu jsem nemohla vystát, po s3 si prohodila místo s Laurel (kterou nemůžu snést teď :D).

29.9.2017 | 0:02:07
Kimberlly

mám ju rada, ale trvalo mi to celkom dlho! :D

2.11.2015 | 20:58:45
KevSpa

Mám chuť jí dát pěstí, kdykoli ji vidím.

webmaster, korektor
12.12.2014 | 10:35:19

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama