How to Get Away with Murder (Vražedná práva)
94/100 - 110×

How to Get Away with Murder(Vražedná práva)

Seriál sleduje osobní a profesní život Annalise Keeting, profesorky práva na prestižní univerzitě Middleton ve Philadephii. Obhájkyně Annalise si vybere skupinu nejlepších studentů ze třídy, ve které vyučuje, aby pracovali pro její firmu a s jejími zaměstnanci Bonnie Winterbottom a Frankem Delfinem. Práci získají Connor Walsh, Michaela Pratt, Asher Millstone, Laurel Castillo a Wes Gibbins. Annalise žije se svým mužem Samem Keatingem, ale také má tajný vztah s detektivem Natem Laheym. Annalise a její studenti vyhrávají případy a hřejí se na výsluní. Záhy se však před studenty objeví mnohem větší problém, který potřebují vyřešit – mrtvola, kvůli které musí profesorku požádat o pomoc.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Krimi
hrají
Viola Davis (Annalise Keating), Billy Brown (Nate Lahey), Jack Falahee (Connor Walsh), Aja King (Michaela Pratt), Matt McGorry (Asher Millstone), Charlie Weber (Frank Delfino), Liza Weil (Bonnie Winterbottom), Karla Souza (Laurel Castillo), Conrad Ricamora (Oliver Hampton), Amirah Vann (Tegan Price), Rome Flynn (Gabriel Maddox), Alfred Enoch (Wes Gibbins), Katie Findlay (Rebecca Sutter)

Gabriel Maddox

Gabriel Maddox

Syn Sama a Vivian Maddox a student univerzity Middleton.

Sezóny 3
2018 - 2020

Gabriel se narodil 14. května 1994 Vivian Maddox. Jeho otec, Sam Keating, chyběl v jeho dětství kvůli rozvodu Viviana a Sama. Když byl Gabriel mladý, přišel jeho otec do jeho bytu a chtěl být součástí jeho života. Gabrielina babička Gwen ho však odmítla, aby svého syna poznal. Cestou ven Gabriel narazil na svého otce. Gwen pak rychle vzala Gabriela z dohledu Sama do bytu.

Když vyrůstal, jeho matka měla duševní problémy, které vedly k tomu, že se o ni Gabriel staral. Dostalo se do bodu, kdy jeden z lékařů jeho matky jí předepisoval moc pilukek, což vedlo k tomu, že Gabriel doktora pořádně zmlátil. Následně byl zatčen za napadení. Někdy ve svém pozdějším životě Gabriel zjistil, že je synem Sama Keatinga, který „zemřel“ a přestěhoval se do Filadelfie, kde mohl být blízko jeho druhé manželce Annalise Keating.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama