In the Dark (2019)
71/100 - 11×

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Calle Walton (Chloe Riley), Keston John (Darnell James), Thamela Mpumlwana (Tyson Parker), Kathleen York (Joy Mason), Derek Webster (Hank Mason)

S02E04: Deal Me In

S02E04: Deal Me In

Murphy chce pomoct Maxovi dostat se ze situace, ve které mu jde o život, zatímco se je Dean snaží poštvat proti sobě, aby napravil svůj vlastní stav. Pro Felixe je obtížné vést zároveň jak randící život, tak i dealerský život. Jess mezitím zaměstnává její nový románek. Darnell se pokouší o nový kšeft, ale kvůli své loajalitě k Murphy a Maxovi se dále zaplétá do Niiny sítě.

cz sk
7.5.2020
359 000
42 minut

Základní info:

Režie: Jeff Chan
Scénář: Ryan Knighton

Hrají: Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Keston John (Darnell James), Matt Murray (Gene Clemens), Lindsey Broad (Chelsea), Chris Perfetti (Benjamin Wakefield), Natalie Liconti (Sterling Fuller), Nicki Micheaux (Nia Bailey), Cortni Vaughn Joyner (Samantha Rogers), Dewshane Williams (Trey), Maurice Compte (Josiah), Aidan Devine (Vincent Davis), Joseph Pierre (spoluvězeň), Adam Nicholson (Mike), Pretzel,…

Hudba:

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Murphy to sehrala fakt dobře ale mrzi mě ta situace s Maxem, a Felix byl fakt dobry ale zajimalo by mě jedno odkud sakra věděli že chce okrast Niu a to jak šel na střelnici a pak za Chelsea si užit tak to byla zvlaštni situace a na Darnella jsem zvědav.

25.5.2020 | 21:00:36

Stav překladu

Epizoda S04E02: No Cane Do

cz60%

Překlad třetí a čtvrté řady: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Poznámka: Třetí a čtvrtá řada se budou překládat zároveň.

Nepřehlédněte

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Stanice The CW oznámila osud svého seriálu In the Dark, který bohužel není pro fanoušky potěšující. Nadcházející čtvrtá série totiž bude poslední. Nezbývá nám tedy než doufat, že tvůrci připravili konec, který bude fungovat jako úctyhodný závěr seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama