In the Dark (2019) S02E05: The Unusual Suspects

S02E05: The Unusual Suspects

S02E05: The Unusual Suspects

Murphyiny volby dostanou tým z Guiding Hope hlouběji do Niiny hry a Jess začíná být více podezřívavá ohledně tajných setkání mezi Felixem a Murphy. Dean se snaží držet Chloe dál od Murphy pro případ, že by se o něm dozvěděla pravdu. Tlak narůstá, když Darnell nedostojí svému závazku a Max si uvědomuje, že uniknout svému dřívějšímu životu je těžší, než si původně myslel.

cz sk
14.5.2020
357 000
42 minut

Základní info:

Režie: Ingrid Jungermann
Scénář: Adrian A. Cruz

Hrají: Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Morgan Krantz (Felix Bell), Casey Deidrick (Max Parish), Rich Sommer (Dean Riley), Keston John (Darnell James), Theodore Bhat (Josh Wallace), Calle Walton (Chloe Riley), Nicki Micheaux (Nia Bailey), Matt Murray (Gene Clemens), Chris Perfetti (Benjamin Wakefield), Natalie Liconti (Sterling Fuller), Dewshane Williams (Trey), Cortni Vaughn Joyner (Samantha Rogers), Maia Bastidas (Amber), Gloria Slade (Margaret Paulson), Jess Burkle (Frank), Karen P. Brown (Hope Miranda), Pretzel,…

Hudba:

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že spoluprace Felixe a Murphy byla fakt dobra a Jess teda byla fakt podezřivava a to že ty drogy ukryly do ventilace tak jsem zvědav jak dlouho tam vydrži protože když spolu budou pořad chodit na zachod bude to napadne a to jak Murphy schovala ty drogy před poldama tak to byla fakt dobra skryš a ten konec nečekal jsem že Sterling děla pro Niu a taky jsem zvědav na Darnella.

9.6.2020 | 20:06:18

In the Dark (2019)
71/100 - 11×

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Calle Walton (Chloe Riley), Keston John (Darnell James), Thamela Mpumlwana (Tyson Parker), Kathleen York (Joy Mason), Derek Webster (Hank Mason)

Stav překladu

Epizoda S03E02: I Know What You Did Last Night

cz100%
DOKONČENO

Překlad třetí řady: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Stejně jako loni, i letos se In the Dark dočkalo brzkého prodloužení

Stejně jako loni, i letos se In the Dark dočkalo brzkého prodloužení

Stejný případ jako u seriálu Dynasty. Na samotném The CW patří In the Dark k nejméně sledovaným, avšak na Netflixu je velkým hitem. Už loni se seriál dočkal prodloužení ještě před premiérou nové série a stejně je tomu i letos. Čtvrtou řadu má tak In the Dark už nyní jistou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás