Indiana Jones
96/100 - 26×

Indiana Jones

Nejslavnější dobrodruh světa. Čtyři filmy, jeden seriál, mnoho her a comicsů. Slavný archeolog s bičem zůstává nedostižným vzorem filmového hrdiny.

USA | 1981 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
hrají
Harrison Ford (Indiana Jones), John Rhys-Davies (Sallah), John Hurt (Harold Oxley), Jim Broadbent (Charles Stanforth), Julian Glover (Walter Donovan), Denholm Elliott (Marcus Brody), Alison Doody (Elsa Schneider), Sean Connery (Henry Jones)

Jste stále nácek? Nový spot na pětku Indyho odhaluje i mladého Volkera

Jste stále nácek? Nový spot na pětku Indyho odhaluje i mladého Volkera

Nestárnoucí Harrison Ford to už za pár měsíců v kinech rozbalí popáté a naposled jako legendární Indiana Jones. Během Super Bowlu jsme se dočkali dalšího spotu, ve kterém se Indy po letech setkává s padouchem Volkerem v podání Madse Mikkelsena. Vyrazíte na film do kina?

7 0
13.2.2023

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Oveckoun

Já mám z toho CGI takový strach… Starý Indy v digitálním bordelu šílených situací ala Fast and Furious. Prosím, prosím nepo*erte to, zůstaňte nohama na zemi a dejte nám poslední sladkou tečku za filmy našeho dětství.

13.2.2023 | 12:23:46
elennas

Trochu sa toho bojím. Mam rada všetky diely, ale Ford je už ozaj starý a ak tam bude skákať na autá a neviem co ešte, fakt to bude na hlavu postavené.

13.2.2023 | 19:19:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Indiana Jones online

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama