The Last Ship (Poslední loď) Thomas Chandler

Thomas Chandler

Thomas Chandler

Bývalý kapitán lodi USS Nathan James, nynější náčelník námořních operací štábu prezidenta Michenera.

Sezóny 5
2014 - 2018

Kapitán Thomas Chandler, který vyplul se svou posádkou na moře, velí misi, jejímž cílem je testovat rakety v oblasti Arktidy, testy se chýlí ke konci a posádka lodi už se začíná těšit na návrat do Spojených států, když v tom se dozvídají, že jejich loď je poslední nadějí lidstva na vyléčení smrtelného viru.

Jeho otec byl vojákem Spojených států,Thomas se sice také rozhodl přidat k armádě, ale podle svých vlastních slov se natruc svému otci přidal k námořnictvu.


Thomas má manželku Darian, dceru Ashley a syna Sama. Je velmi klidné povahy, to dokazuje i fakt, že nově zadanou misi přijal zodpovědně. Díky svým vůdčím schopnostem a dlouholetým zkušenostem si získal naprostou loajalitu celé posádky lodi.

Doktorce Scottové se podaří vytvořit lék a celá posádka se tak může vrátit domů. Thomas je rozhodnutý nalézt svou rodinu, jež až do nedávné doby přežívala v chatě jeho otce, po zdolání nejrůznějších peripetií se konečně s rodinou setkává. Manželku už ale zachránit nestihne, zemře na následky viru. Jeho syn, dcera a děda dostanou vakcínu, v tom ale Thomas začíná rozkrývat, co se na pevnině skutečně děje…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Bez něj by ten seriál neměl takový koule. Top herec a postava!

13.9.2016 | 0:00:37

Stav překladu

Epizoda S05E10: Commitment

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @erpe78. Děkujeme.

Překlad sedí na verzi TBS.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Reklama

Hlídejte si nás