The Last Ship (Poslední loď)
83/100 - 174×

The Last Ship(Poslední loď)

Když smrtelný virus vyhladí 80 procent světové populace, zbude na světě už jen málo těch, kteří můžou bojovat o přežití. Mezi ně patří i jedinci na válečné lodi, kteří musejí najít lék proti zhoubnému viru, aby zachránili svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | TNT | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Katastrofický
hrají
Eric Dane (Thomas Chandler), Adam Baldwin (Mike Slattery), Bridget Regan (Sasha Cooper), Rhona Mitra (Rachel Scottová), John Pyper-Ferguson (Ken "Tex" Nolan), Charles Parnell (Russell Jeter), Travis Van Winkle (Danny Green), Jocko Sims (Carlton Burk), Fernando Chien (Peng Wu), Mark Moses (Jeffrey Michener)

Thomas Chandler

Thomas Chandler

Bývalý kapitán lodi USS Nathan James, nynější náčelník námořních operací štábu prezidenta Michenera.

Sezóny 5
2014 - 2018

Kapitán Thomas Chandler, který vyplul se svou posádkou na moře, velí misi, jejímž cílem je testovat rakety v oblasti Arktidy, testy se chýlí ke konci a posádka lodi už se začíná těšit na návrat do Spojených států, když v tom se dozvídají, že jejich loď je poslední nadějí lidstva na vyléčení smrtelného viru.

Jeho otec byl vojákem Spojených států,Thomas se sice také rozhodl přidat k armádě, ale podle svých vlastních slov se natruc svému otci přidal k námořnictvu.

Thomas má manželku Darian, dceru Ashley a syna Sama. Je velmi klidné povahy, to dokazuje i fakt, že nově zadanou misi přijal zodpovědně. Díky svým vůdčím schopnostem a dlouholetým zkušenostem si získal naprostou loajalitu celé posádky lodi.

Doktorce Scottové se podaří vytvořit lék a celá posádka se tak může vrátit domů. Thomas je rozhodnutý nalézt svou rodinu, jež až do nedávné doby přežívala v chatě jeho otce, po zdolání nejrůznějších peripetií se konečně s rodinou setkává. Manželku už ale zachránit nestihne, zemře na následky viru. Jeho syn, dcera a děda dostanou vakcínu, v tom ale Thomas začíná rozkrývat, co se na pevnině skutečně děje…

Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Bez něj by ten seriál neměl takový koule. Top herec a postava!

13.9.2016 | 0:00:37

Stav překladu

Epizoda S05E10: Commitment

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @erpe78. Děkujeme.

Překlad sedí na verzi TBS.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama