The Last Ship (Poslední loď)
83/100 - 174×

The Last Ship(Poslední loď)

Když smrtelný virus vyhladí 80 procent světové populace, zbude na světě už jen málo těch, kteří můžou bojovat o přežití. Mezi ně patří i jedinci na válečné lodi, kteří musejí najít lék proti zhoubnému viru, aby zachránili svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | TNT | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Katastrofický
hrají
Eric Dane (Thomas Chandler), Adam Baldwin (Mike Slattery), Bridget Regan (Sasha Cooper), Rhona Mitra (Rachel Scottová), John Pyper-Ferguson (Ken "Tex" Nolan), Charles Parnell (Russell Jeter), Travis Van Winkle (Danny Green), Jocko Sims (Carlton Burk), Fernando Chien (Peng Wu), Mark Moses (Jeffrey Michener)

The Last Ship

Seriál vznikl na námětu stejnojmenné knihy, která se však odehrávala v období studené války. Místo jaderného zničení však tentokrát svět podlehl virové nákaze. Pro seriál vnikl také krátký komiksový příběh. Na jeho produkci se taktéž podílel Michael Bay

První série láká na honbu za lékem na celosvětovou nákazu. Foto: TNT


Posádka torpédoborce amerického námořnictva USS Nathan James se vrací ze své téměř půlroční mise daleko za polárním kruhem, aby všichni zjistili, že okolní svět mezitím upadl do chaosu. Většina obyvatelstva podlehla smrtící nákaze a jediná naděje na lék se nachází právě na palubě jejich lodi. Nejsou však jediní, kdo má o vakcínu celosvětového rozsahu zájem a tak k jejich vytouženému cíli vede strastiplná cesta.

Ve druhé řadě nás čeká boj s imunními odpůrci vakcinace lidstva. Foto: TNT

Výroba vakcíny je pouze jednou složkou úspěchu. Když se na scéně objeví nevídaně silní protivník v podobě lidí imunních vůči nákaze, kteří o sobě usoudí, že mají být pány nového světa, posádka má na nebezpečný souboj zaděláno. Čeká je nelehká zkouška, když se skupině Imunních povede proti nim poštvat i ostatní neodolné obyvatelstvo. Oni však mají na své straně nového prezidenta Spojených států amerických.

Hlavní představitelé. Foto: TNT

V hlavních rolích:

Eric Dane jako Thomas Chandler – kapitán lodi USS Nathan James
Adam Baldwin jako Mike Slattery – výkonný důstojník na lodi USS Nathan James
Rhona Mitra jako doktorka Rachel Scottová – přední paleoviroložka

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OndraHH

První řada 85%, druhá 100, pak už tak max. 50%

23.9.2021 | 8:39:42
karlospajdos

Výborný seriál, ať už děj, akce, postavy. Pro lidi které baví armáda a námořnictvo je to zaručená zábava. Díky EDNĚ za vše okolo tohoto seriálu.

4.12.2019 | 22:26:49
Kalam

epickej seriál a jedna z nejlepších věcí co jsem v posledních letech objevil… kremelská podsvinčata a levičáci ať si piští jak to rudí vepři dělávají, tento seriál je skvělý… god bless us navy

9.10.2018 | 2:23:08
FiskusCZ

Koukatelné to je snad jen kvůli pěkným záběrům US dd, jinak je to takhrozně napěchované US náckovstvím a propagandou, kde ti dobří (rozuměj US Marine) vždy a za každou cenu dělají dobro na ostatních, klidně i za použití síly :D prostě lol, Ruská propaganda naruby :)

2.9.2017 | 15:34:55
-Skinner-

Najlepší seriál v inak slabej letnej sezóne.

29.8.2017 | 13:13:48
Jarda72

Začal jsem prvním dílem a během dvou dnů skončil u desátého. Dobře natočené a je skvělé, že není vše na jednom místě na lodi.

23.8.2017 | 6:27:53
Billy the Kid

tak musím říct že mě to vtáhlo, takový typ serialu mám prostě rád, akce a zbraně, vůbec ale vůbec mi nevadí ta nadřazenost ameriky, ruku na srdce amerika patří k těm co má dobré serialy, kakže se to dá čekat, první serie super, ta druhá krapet lepší, v posledním díle na souši jsem měl na mále a už jsem skoro brečel, a ta třetí, no podle mě zatím nejlepší, tento zvrat byl genialní a nenechal mě vydechnout, mrzí mě smrt texe a ravit, a doktorky. a čtvrtá serie je potvrzena, vypadá to že bude i ta pátá :) takže za mě spokojenost, a USA ma hodně nepřátel i na osm serii :)

3.8.2017 | 10:48:52
_VTEC_

První série se mi moc líbila originalitou a zároveň kopírkou toho co teď všichni chtějí – post apo svět. Přehnané Americké velikánství a nesmrtelnost se objevila až ve druhé sérii, která byla trochu akčnější díky vícerým operacím na souši. Výzbroj lodi je trochu nudná na modernost tohoto křižníku. No a třetí série už není vůbec o viru ale o rozpoutání války mezi US a Čínou a děj se stává velmi lehce čitelný. Je však vidět, že některé postavy zadávaly před začátkem seriálu „1982gonzo Ctrl+I“ (cheat na nesmrtelnost v Commandos). Akce však nechybí a charismatické postavy dělají seriál stále poutavým i ve třetí sérii, klobouk dolu.

11.10.2016 | 12:59:50
Hana Březinová

děkuji moc překldatelum tohoto serialu a mužu říct že super,těším se na další řadu :)

19.9.2016 | 8:57:22
erpe78

Jak to ze začátku mělo podivnej a pomalej rozjezd, plnej přehnanýho americkýho patosu, tak se to úžasně rozjelo! Mám Ameriku rád, ale toho patosu jsem se ze začátku trochu bál, jsem rád, že se to tak špicovně rozjelo :-)

16.9.2016 | 13:30:35

Stav překladu

Epizoda S05E10: Commitment

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @erpe78. Děkujeme.

Překlad sedí na verzi TBS.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama