Legion Připravila sedmá epizoda půdu pro Charlese Xaviera?

Připravila sedmá epizoda půdu pro Charlese Xaviera?

Připravila sedmá epizoda půdu pro Charlese Xaviera?

David se v sedmé epizodě ocitá v ošemetné situaci, a proto jeho moc vytvoří druhého Davida, jeho racionální myšlení. Spolu vymýšlejí plán, jak se z této šlamastiky dostat.


16 1
26.3.2017

Již delší dobu víme, že je David adoptovaný. V nejnovější epizodě jsme se mohli dozvědět něco o jeho biologickém otci.

Co jsme se tedy dozvěděli? Jeho skutečný otec (Profesor X) změřil své síly proti Shadow Kingovi, stejně jako v komiksu. Mohlo by se zdát, že tento souboj vyhrál Profesor X, ale není tomu tak, jelikož duše Shadow Kinga přežila, a poté posedla Davida.


Všechno tedy nasvědčuje tomu, že v druhé řadě potkáme Davidova skutečného otce, který by mu mohl pomoct porazit Shadow Kinga.

(Profesor X při souboji se Shadow Kingem. Foto: FX)

Nyní se pojďme podívat na podrobnosti, které nasvědčují tomu, že se skutečně jedná o Profesora X. Z epizody Chapter 7 jsme zjistili, že se jedná o mutanta, který je pravděpodobně telepat. Všimněte si pozice rukou. Ano, právě takhle je má Charles Xavier, když používá své schopnosti. Zaregistrujte i to, že ho David namaloval plešatého.

David se neustále sám sebe táže, proč mu jeho rodiče a Amy zatajili, že je adoptovaný. Tohle může být další narážka na Profesora X, který si mohl pohrát s jejich myslemi, a tak mu to jeho rodiče a Amy nemohli říct. Víme, že Shadow King je jeho úhlavní nepřítel, a proto počítáme s jeho příchodem ve druhé řadě.

Diskuze /11

bukajik

To by bola bomba . Uz teraz je serial fenomenalny ale prichod Profesora X by to mohol pozdvihnuť ešte na iny level :-)

26.3.2017 | 15:59:24
Rimmer

Proč dáváte spoilery v názvu článku? Já jsem komiksy nečetl, nevěděl jsem kdo je otec (Xaviera jsem si tipoval) a chtěl jsem se nechat překvapit. Žádné články jsem nečetl, ale když napíšete Xaviera v titulku, tak je to dost jasný… Nemohli jste prostě napsat „připravila sedmá epizoda půdu pro očekávanou postavu?“?

#3 SerFirox #4 SerFirox
26.3.2017 | 17:41:22
SerFirox

#2 Rimmer: Já to jako spoiler neberu. Je to obecně známá informace.

webmaster
26.3.2017 | 17:45:03
SerFirox

#2 Rimmer: A název článku není rozhodně žádný spoilerový. :D

#5 Rimmer
webmaster
26.3.2017 | 17:46:57
Rimmer

#4 SerFirox: Pro někoho, kdo čte komixy to spoiler asi není… Já sleduju jen filmy a seriály a pokud se nepletu, tak tahle informace zatím v žádném filmu ani seriálu nebyla. To je jako kdyby někdo kdo četl knihy řekl tomu, kdo sleduje která postava umře, protože pro něj jako pro čtenáře to spoiler není.

#6 dahakere #7 azoxid
26.3.2017 | 17:51:33
dahakere

#5 Rimmer: Myslím, že těch náznaků v tom seriálu bylo už dost…

26.3.2017 | 18:23:21
azoxid

#5 Rimmer: Komiksy nečtu, taky sleduju jen filmy a seroše. Ale to, že je Davidovým otcem právě Xavier, se tu s příchodem tohoto seriálu řešilo mnohokrát. Považovat to za spoiler mi přijde dost přehnaný.

#8 Rimmer
26.3.2017 | 18:40:20
Rimmer

#7 azoxid: Já vím, že bylo spoustu článků o tom, že kdo je otec se ví, ale já se tomu schválně vyhýbal a žádné nečetl. Neberu to jako mega spoiler co by mi seriál vyloženě zkazil, ale jak jsem psal, uvítal bych názvy článků neobsahující jméno postavy.

26.3.2017 | 18:55:29
Xegiie

všeobecně známé?:D

26.3.2017 | 23:59:35
Eyefinithy

3:25 (+ – podle verze) v epizodě 7. Ve scéně kdy Lenny vyslýchá Amy ohledně dnu kdy přivedli Davida k nim domů. Když opakuje What did he do with it. Je tam krátký záběr ze vzpomínek na kolečnové křeslo s X. Víc už napovědět nelze :)

#11 SerFirox
27.3.2017 | 21:10:43
SerFirox

#10 Eyefinithy: No vidíš, to mi nějak uniklo. :D

webmaster
28.3.2017 | 6:26:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Legion a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Zajímavosti

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Herec Saïd Taghmaoui, který si nedávno zahrál ve filmu Wonder Woman, je první novou posilou. V seriálu má ztvárnit Shadow Kinga, se kterým jsme se setkali již v první sérii, ale nikdy ne v jeho skutečné podobě.

Nepřehlédněte

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

V první sérii jsme se dočkali britského Davida, který byl velice nápomocný při boji proti Shadow Kingovi. Ve druhé řadě se můžeme těšit na to, že se seznámíme s dalšími osobnostmi, které se ukrývají v Davidově hlavě.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny