Motherland: Fort Salem
85/100 - 63×

Motherland: Fort Salem

Tři mladé ženy prochází výcvikem v bojové magii ve světě, ve kterém dominují ženy, a ve kterém USA ukončilo pronásledování čarodějnic před 300 lety po salemské dohodě.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Ashley Nicole Williams (Abigail Bellweather), Tony Giroux (Adil), Bob Frazer (Alban Hearst), Demetria McKinney (Anacostia Quartermain), Victor Webster (Blanton Silver), Praneet Akilla (Gregorio Shellbark), Bernadette Beck (Charvel Bellweather), Marci T. House (Imperátor), Emilie Leclerc (Izadora), Sheryl Lee Ralph (Kelly Wade), Kylee Brown (Khalida), Sarah Yarkin (Libba Swythe), Ess Hödlmoser (M), Arlen Aguayo-Stewart (Nicte Batan), Nick E. Tarabay (Otec)

Abigail Bellweather

Abigail Bellweather

Čarodějnice a dcera impozantního a proslaveného generála Petry Bellwether.

Sezóny 2
2020 -

Abigail pochází z New Yorku a každý rok jezdí v létě do Annapolis v Marylandu. Její rodina má dlouhou historii v armádě Spojených států, která vede zpět k její předkyni, bývalé otrokyni, která bojovala za generála Sarah Alder. Jméno Bellweather je v armádě velmi dobře známé a před Abigail sloužily všechny její tety, babičky a i matka.

Nakonec sloužit v americké armádě bylo jejím osudem a povinností. Byla známá v čarodějnickém kruhu High Atlantic a znala mnoho kadetů, kteří pocházejí z elitních rodin, se kterými před nástupem do výcviku trénuje v pevnosti Salem, jako jsou Libba Swythe a Gerit Buttonwood. V jednotce je s Raelle Collar a Tally Craven. Preferuje raději krátkodobé vztahy, dokud nepozná čaroděje Adila.Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Rozhodně se velmi dobře orientuje ve světě a její příběh měl podle mě nejlepší pay off

13.11.2020 | 14:47:37
Jiri007

Abigail mi přijde misty že až moc dba aby byla nejlepši ale někdy ma svuj vlastni rozum ale libi se mi že se chce vybudovat sama.

18.6.2020 | 20:54:50

Stav překladu

Epizoda S03E01: Homo Cantus

cz10%

Překlad: @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Motherland: Fort Salem

Nepřehlédněte

Freeform údajně plánuje dát seriálu Motherland: Fort Salem třetí řadu

Freeform údajně plánuje dát seriálu Motherland: Fort Salem třetí řadu

Vypadá to, že ze stanice Freeform dali seriálu Motherland: Fort Salem další řadu. V databázi Writers Guild of America West se v současné době zobrazuje záznam pro třetí řadu, takže uvidíme, co je na tom pravdy, až se odvysílá finále druhé řady.

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama