Motherland: Fort Salem
85/100 - 68×

Motherland: Fort Salem

Tři mladé ženy prochází výcvikem v bojové magii ve světě, ve kterém dominují ženy, a ve kterém USA ukončilo pronásledování čarodějnic před 300 lety po salemské dohodě.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Ashley Nicole Williams (Abigail Bellweather), Tony Giroux (Adil), Bob Frazer (Alban Hearst), Demetria McKinney (Anacostia Quartermain), Victor Webster (Blanton Silver), Praneet Akilla (Gregorio Shellbark), Bernadette Beck (Charvel Bellweather), Marci T. House (Imperátor), Emilie Leclerc (Izadora), Sheryl Lee Ralph (Kelly Wade), Kylee Brown (Khalida), Sarah Yarkin (Libba Swythe), Ess Hödlmoser (M), Arlen Aguayo-Stewart (Nicte Batan), Nick E. Tarabay (Otec)

Abigail Bellweather

Abigail Bellweather

Čarodějnice a dcera impozantního a proslaveného generála Petry Bellwether.

Sezóny 2
2020 -

Abigail pochází z New Yorku a každý rok jezdí v létě do Annapolis v Marylandu. Její rodina má dlouhou historii v armádě Spojených států, která vede zpět k její předkyni, bývalé otrokyni, která bojovala za generála Sarah Alder. Jméno Bellweather je v armádě velmi dobře známé a před Abigail sloužily všechny její tety, babičky a i matka.

Nakonec sloužit v americké armádě bylo jejím osudem a povinností. Byla známá v čarodějnickém kruhu High Atlantic a znala mnoho kadetů, kteří pocházejí z elitních rodin, se kterými před nástupem do výcviku trénuje v pevnosti Salem, jako jsou Libba Swythe a Gerit Buttonwood. V jednotce je s Raelle Collar a Tally Craven. Preferuje raději krátkodobé vztahy, dokud nepozná čaroděje Adila.


Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Rozhodně se velmi dobře orientuje ve světě a její příběh měl podle mě nejlepší pay off

13.11.2020 | 14:47:37
Jiri007

Abigail mi přijde misty že až moc dba aby byla nejlepši ale někdy ma svuj vlastni rozum ale libi se mi že se chce vybudovat sama.

redaktor
18.6.2020 | 20:54:50

Nepřehlédněte

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

V sedmé epizodě, jak jsme viděli, měla herečka Diana Pavlovská, jež ztvárňuje Willu, matku Raelle. Herečka se konkrétně vyjádřila ke scéně mezi ní a jednou postavou. Upozorňujeme, že v článku samozřejmě jsou spoilery ze sedmé epizody.

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama