Motherland: Fort Salem
85/100 - 68×

Motherland: Fort Salem

Tři mladé ženy prochází výcvikem v bojové magii ve světě, ve kterém dominují ženy, a ve kterém USA ukončilo pronásledování čarodějnic před 300 lety po salemské dohodě.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Ashley Nicole Williams (Abigail Bellweather), Tony Giroux (Adil), Bob Frazer (Alban Hearst), Demetria McKinney (Anacostia Quartermain), Victor Webster (Blanton Silver), Praneet Akilla (Gregorio Shellbark), Bernadette Beck (Charvel Bellweather), Marci T. House (Imperátor), Emilie Leclerc (Izadora), Sheryl Lee Ralph (Kelly Wade), Kylee Brown (Khalida), Sarah Yarkin (Libba Swythe), Ess Hödlmoser (M), Arlen Aguayo-Stewart (Nicte Batan), Nick E. Tarabay (Otec)

Tally Craven

Tally Craven

Laskavá a velmi zvědavá mladá čarodějnice, která se zapsala navzdory vášnivému nesouhlasu její matky.

Sezóny 2
2020 -

Tally vyrostla v matrifokální domácnosti poblíž Sacramenta v Kalifornii. Vyrostla na místě, které se řídí výhradně ženami, kde nesmí do domácnosti vstoupit žádný muž. Tallyina matka ztratila v boji čtyři sestry a dostala od armády osvobození, které jí umožnilo vyhnout se odvodu a vojenské službě. Chtěla totéž pro Tally, ale Tally chtěla sloužit a mít pozitivní dopad na svět.

Tally navíc vyrostla s kadetkou Glory Moffett, se kterou je kamarádka. Dostane se do jednotky s vojínama Abigail Bellweather a Raelle Collar. Při svátku Beltain se seznámí s Geritem Buttonwoodem, do kterého se zamiluje.
Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Zásadová a důležitá pro chod jednotky. Na konci první série mi ale přišlo její rozhodnutí neuvážené. Doufám, že bude mít prostor usmířit se s matkou.

13.11.2020 | 14:44:41
Jiri007

Tally mam rad že v každem hleda dobro a libi se mi že za každou cenu chce udělat spravnou věc.

redaktor
18.6.2020 | 20:57:57
krakenkraken

Tally must be protected at all cost.

20.5.2020 | 23:07:41

Nepřehlédněte

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

V sedmé epizodě, jak jsme viděli, měla herečka Diana Pavlovská, jež ztvárňuje Willu, matku Raelle. Herečka se konkrétně vyjádřila ke scéně mezi ní a jednou postavou. Upozorňujeme, že v článku samozřejmě jsou spoilery ze sedmé epizody.

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama