Narcos
95/100 - 285×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

Nové postavy čtvrté série

Nové postavy čtvrté série

Od čtvrté série Narcos nás dělí už jenom pár dní, pojďme se podívat na postavy, se kterými se ve čtvrté sérii setkáme. Nezapomeňte, již v polovině listopadu nás čeká deset nových dílů, tentokrát zavítáme do Mexika.

8 0
10.11.2018

Nejdříve se pojďme podívat na tu „kladnou“ stranu, neboli na stranu agentů DEA. Jako hlavní hrdina vystupuje ve čtvrté sérii agent Enrique ´Kiki´ Camarena, který cestuje po světě se svou manželkou Mikou. Kiki je agent, který je pro svou práci ochoten obětovat vše, a společně se svou manželkou je na stopě právě rozrůstajícího se kartelu Guadalajara. Kiki je klasický rodinný typ, který je zároveň i workoholik. Mika je pak odhodlanou a loajální manželkou, která vždy stojí při svém manželovi, ať to stojí, co to stojí.

(Félix Callardo a Kiki Camarena)

Na druhé straně máme partu „záporáků“, neboli kartel Guadalajara. Jako hlavní vůdce je nám představen začínající podnikatel v oboru obchodu s drogami, který vede nově založený kartel Guadalajara, Miguel Ángel Félix Callardo. Dále se setkáme se zakladateli kartelu Guadalajara, neboli Rafaelem ´Rafou´ Caro Quinterem a Ernesten ´Donem Netem´ Fonseca Carillem. Tito pánové se dříve specializovali na přepravu drog menších kartelů, pro které pracovali, a trochu i výrobou. Společně s Félixem Callardem spojují své kartely, které připadnou pod hlavní správu právě začínajícímu Félixi Callardovi.

Uvidíme i Amada Carilla Fuentese, neboli „Pána Nebes“, který nám byl představen již v předchozí sérii Narcos, jakožto obchodník s drogami, který se specializuje na přepravu drog vzduchem a zároveň je šéfem dalšího mexického kartelu Juaréz.

Těšíte se na čtvrtou sérii? Která z nových postav Vás nejvíce zaujala?

Diskuze /1

Wencek

Rozhodně se nejvíce těším na Callarda (Diego Luna je fakt dobrý herec). Ale jinak se samozřejmě těším na celou 4.sérii.

11.11.2018 | 23:03:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama