Narcos Nové postavy čtvrté série

Nové postavy čtvrté série

Nové postavy čtvrté série

Od čtvrté série Narcos nás dělí už jenom pár dní, pojďme se podívat na postavy, se kterými se ve čtvrté sérii setkáme. Nezapomeňte, již v polovině listopadu nás čeká deset nových dílů, tentokrát zavítáme do Mexika.

8 0
10.11.2018

Nejdříve se pojďme podívat na tu „kladnou“ stranu, neboli na stranu agentů DEA. Jako hlavní hrdina vystupuje ve čtvrté sérii agent Enrique ´Kiki´ Camarena, který cestuje po světě se svou manželkou Mikou. Kiki je agent, který je pro svou práci ochoten obětovat vše, a společně se svou manželkou je na stopě právě rozrůstajícího se kartelu Guadalajara. Kiki je klasický rodinný typ, který je zároveň i workoholik. Mika je pak odhodlanou a loajální manželkou, která vždy stojí při svém manželovi, ať to stojí, co to stojí.

(Félix Callardo a Kiki Camarena)


Na druhé straně máme partu „záporáků“, neboli kartel Guadalajara. Jako hlavní vůdce je nám představen začínající podnikatel v oboru obchodu s drogami, který vede nově založený kartel Guadalajara, Miguel Ángel Félix Callardo. Dále se setkáme se zakladateli kartelu Guadalajara, neboli Rafaelem ´Rafou´ Caro Quinterem a Ernesten ´Donem Netem´ Fonseca Carillem. Tito pánové se dříve specializovali na přepravu drog menších kartelů, pro které pracovali, a trochu i výrobou. Společně s Félixem Callardem spojují své kartely, které připadnou pod hlavní správu právě začínajícímu Félixi Callardovi.

Uvidíme i Amada Carilla Fuentese, neboli „Pána Nebes“, který nám byl představen již v předchozí sérii Narcos, jakožto obchodník s drogami, který se specializuje na přepravu drog vzduchem a zároveň je šéfem dalšího mexického kartelu Juaréz.

Těšíte se na čtvrtou sérii? Která z nových postav Vás nejvíce zaujala?

Diskuze /1

Wencek

Rozhodně se nejvíce těším na Callarda (Diego Luna je fakt dobrý herec). Ale jinak se samozřejmě těším na celou 4.sérii.

11.11.2018 | 23:03:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Reklama

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás