Narcos
95/100 - 285×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

Novinky ke čtvrté sérii Narcos

Novinky ke čtvrté sérii Narcos

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali nových informací ohledně čtvrté série Narcos, která se bude odehrávat v Mexiku. Pojďme si shrnout, co dosud víme.

19 0
22.7.2018

Ihned zpočátku se dostáváme k veliké změně, kterou je název. Čtvrtá série Narcos se bude jmenovat Narcos: Mexico. Jak jsme již dříve informovali, seriál se přenese z Kolumbie do Mexika, kde budeme sledovat příběh kartelu Gualadajara, jehož vedení se ujal Félix Gallardo, kterého bude ztvárňovat herec Diego Luna. Po kartelu Guadalajara pak půjde Kiki Camarena, kterého si zahraje Michael Pena. Dočkáme se tedy skoku zpět v čase. Díky tomu tedy víme, že seriál definitivně ukončil linku Javiera Peñi, který byl hlavním protagonistou již od počátku seriálu.

(Diego Luna jako Félix Gallardo, foto: Netflix)

Příběh nás zavede do osmdesátých let minulého století, kde se můžeme dočkat úplného začátku války proti drogám a drogovým kartelům. Budeme sledovat příběh agenta Kikiho Camerany, který půjde po stopě sjednotitele všech menších kartelů v Mexiku, neboli Félixe Gallarda.

Kiki Camerana je agent, kterého jsme mohli v seriálu zahlédnout už dříve. Pro práci dokáže obětovat vše a je popsán jako klasický, rodinný typ. Postupem času však zjišťuje, že kartel Gualadajara není tak jednoduché rozvrátit. Félix Gallarda je pak člověk, který se sebou nechává vymetat. Zároveň je zakladatelem moderního mexického obchodu s drogami. Félix je popisován jako chytrý a benevolentní vůdce, jehož ambice přesahují hranice možností.

(Michael Pena ztvárňující roli agenta Camerana, foto: Netflix)

V seriálu by se měl znovu objevit Amado Carillo Fuentes, neboli „pán nebes“, a díky jeho v kartelu vysoce postavenému otci, Ernestu Foncesovi Carillovi, bude hrát velice důležitou roli. Dále byl také nastíněn návrat Josého ´Chepeho´ Santacruz Londoña, v seriálu by však měl ztvárnit jen vedlejší roli. Čtvrtá série Narcos by měla být podle dostupných informací odvysílána na konci roku 2018.

Zdrojem jsou informace webu Hollywood reporter

Diskuze /1

Wencek

Tak 16.11. se konečně dočkáme. Už se fakt těším na Mexickou jízdu.

8.9.2018 | 12:15:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama