Narcos Novinky ke čtvrté sérii Narcos

Novinky ke čtvrté sérii Narcos

Novinky ke čtvrté sérii Narcos

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali nových informací ohledně čtvrté série Narcos, která se bude odehrávat v Mexiku. Pojďme si shrnout, co dosud víme.

19 0
22.7.2018

Ihned zpočátku se dostáváme k veliké změně, kterou je název. Čtvrtá série Narcos se bude jmenovat Narcos: Mexico. Jak jsme již dříve informovali, seriál se přenese z Kolumbie do Mexika, kde budeme sledovat příběh kartelu Gualadajara, jehož vedení se ujal Félix Gallardo, kterého bude ztvárňovat herec Diego Luna. Po kartelu Guadalajara pak půjde Kiki Camarena, kterého si zahraje Michael Pena. Dočkáme se tedy skoku zpět v čase. Díky tomu tedy víme, že seriál definitivně ukončil linku Javiera Peñi, který byl hlavním protagonistou již od počátku seriálu.

(Diego Luna jako Félix Gallardo, foto: Netflix)


Příběh nás zavede do osmdesátých let minulého století, kde se můžeme dočkat úplného začátku války proti drogám a drogovým kartelům. Budeme sledovat příběh agenta Kikiho Camerany, který půjde po stopě sjednotitele všech menších kartelů v Mexiku, neboli Félixe Gallarda.

Kiki Camerana je agent, kterého jsme mohli v seriálu zahlédnout už dříve. Pro práci dokáže obětovat vše a je popsán jako klasický, rodinný typ. Postupem času však zjišťuje, že kartel Gualadajara není tak jednoduché rozvrátit. Félix Gallarda je pak člověk, který se sebou nechává vymetat. Zároveň je zakladatelem moderního mexického obchodu s drogami. Félix je popisován jako chytrý a benevolentní vůdce, jehož ambice přesahují hranice možností.

(Michael Pena ztvárňující roli agenta Camerana, foto: Netflix)

V seriálu by se měl znovu objevit Amado Carillo Fuentes, neboli „pán nebes“, a díky jeho v kartelu vysoce postavenému otci, Ernestu Foncesovi Carillovi, bude hrát velice důležitou roli. Dále byl také nastíněn návrat Josého ´Chepeho´ Santacruz Londoña, v seriálu by však měl ztvárnit jen vedlejší roli. Čtvrtá série Narcos by měla být podle dostupných informací odvysílána na konci roku 2018.

Zdrojem jsou informace webu Hollywood reporter

Diskuze /1

Wencek

Tak 16.11. se konečně dočkáme. Už se fakt těším na Mexickou jízdu.

8.9.2018 | 12:15:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás