Only Murders in the Building (Jen vraždy v budově)
85/100 - 22×

Only Murders in the Building(Jen vraždy v budově)

Tři newyorští obyvatelé, kteří se vzájemně neznají, sdílí jeden oblíbený koníček, a to ten, že jsou posedlí řešením skutečných případů. Ani jeden z nich však netuší, že se brzy ocitnou uprostřed jednoho.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Detektivní, Komedie, Krimi
hrají
Steve Martin (Charles-Haden Savage), Martin Short (Oliver Putnam), Selena Gomez (Mabel Mora), Aaron Dominguez (Oscar), Amy Ryan (Jan), Tina Fey (Cinda Canning), Jane Lynch (Sazz Pataki), Jayne Houdyshell (Bunny Folger), Nathan Lane (Teddy Dimas), Adina Verson (Poppy White), Cara Delevingne (Alice Banks), Jackie Hoffman (Uma Heller), Michael Cyril Creighton (Howard Morris), Da'Vine Joy Randolph (Donna Williams),

Dvě postavy se do třetí série nevrátí

Dvě postavy se do třetí série nevrátí

Seriál Only Murder in the Buildings společnosti Hulu bude po svém návratu v létě postrádat dva z herců, kteří se v prvních dvou sezónách stali důležitou součástí příběhu.

3 0
26.4.2023

Amy Ryan a Nathan Lane, kteří hráli Jan a Teddyho Dimase, se do seriálu po boku hvězd Stevea Martina, Martina Shorta a Seleny Gomez v nadcházející třetí sezóně nevrátí, místo toho se obsazení rozšíří o několik zvučných jmen.

V rozhovoru pro ComicBook.com, kde propagovali svůj nadcházející film, fil Ariho Astera Beau is Afraid, byla dvojice dotázána na možnost, jestli si své role v seriálu zopakují i ve třetí sérii, která je díky účasti legendární herečky již nyní nazývána „sérií Meryl Streep“. Dvojice se pravidelně objevovala v první sezóně seriálu a poté se objevila i ve druhé sezóně. Obě postavy skončily ve vězení, sice z různých důvodů, ale přesto byly důležitým přínosem a obě postavy si oblíbila i fanouškovská základna seriálu.

Jen Meryl v budově. Tedy ne, nejsem. Ne. Hrál jsem v divadelní hře, takže jsem se natáčení nemohl účastnit, ale moje postava je teď nejspíš ve vězení, tak nevím. Možná v některé z příštích sezón?

Herečka Amy Ryan žertovně dodala:

V budově je jen Meryl. Ne, já jsem taky ještě ve vězení.

Foto: Hulu

Dvojice pak navrhla, že by se jejich dvě postavy měly ve vězení spojit a pokusit se pomstít hlavním hrdinům seriálu, ale až poté dodali, že doufají, že se k nim Meryl Streep bude moci ve vězení připojit v rámci promyšleného plánu pro čtvrtou sérii seriálového hitu.

Co můžeme očekávat od třetí série

Ve finále minulé sezóny se objevil Paul Rudd v roli Bena Glenroye, vysoce postavené hvězdy, která náhle zemře na jevišti. Nyní se všechny podezřívavé oči upírají na Glenroye a 3. série by měla pokračovat v návaznosti na tuto předčasnou smrt. Spolutvůrce John Hoffman již dříve prohlásil, že Ruddova postava se ukáže být „jasným zdrojem mnoha nadcházejících otázek a, jak už to u našeho seriálu bývá, mnoha zvratů, které teprve přijdou!“. Budeme tedy muset sledovat, jak se tato záhada vyvine. Nedávný teaser nám přiblížil roli Streep a přidání tak zvučného jména do seriálu vedle již zmíněného Rudda dodalo seriálu další dávku hvězdné síly pro nadcházející sezónu.

První a druhá série jsou v současné době ke zhlédnutí na Hulu a Disney+. Třetí sérii můžeme očekávat někdy během léta tohoto roku.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Společnost Hulu obnovila seriál Only Murders in the Building pro čtvrtou sezónu. Zpráva přišla ve stejný den, kdy Hulu zveřejnilo finále třetí série.

Reklama

Nejlepší epizody 3. série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama