Outer Banks
91/100 - 37×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

JJ Maybank

JJ Maybank

Nejlepší kamarád Johna B, který je skvělý surfař. Potýká se ale s rodinnými problémy, jelikož je k němu jeho otec agresivní.

Sezóny 2
2020 - 2021

JJ je už od třetí třídy nejlepším kamarádem Johna B. Společně s Popem a Kiarou tvoří čtyřčlennou partu Plebs, která tráví čas surfováním, projížďkami na lodi či vyváděním lumpáren. Pro JJ jsou lidi z této party těmi nejdůležitějšími osobami v jeho životě, jelikož matka ho opustila, když byl ještě malý a otec mu to navíc dává za vinu. K tomu všemu je jeho otec dokonce alkoholik a chová se k JJovi agresivně jak fyzicky, tak i psychicky. Proto JJ raději tráví čas co nejdál od svého domova a častokrát přespává u Johna B.

JJ je jedním z nejlepších surfařů v okolí Outer Banks. Také se vyznačuje tím, že dřív jedná, než o něčem popřemýšlí. Snadno vybuchne, avšak zároveň je vždycky pro nějakou velkou legraci a dobrodružství. Občas dokáže být pro své kamarády přítěží, ale jeho loajalita vůči nim je pro ně mnohem přednější, jelikož JJ by se pro ně rozkrájel a pro jejich ochranu by udělal cokoliv, dokonce dal všanc i svůj vlastní život.

(Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

  • Luke Maybank (otec)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama