Outer Banks
91/100 - 37×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

Pope Heyward

Pope Heyward

Mozek partičky Plebs, který se chce stát soudním lékařem a mít lepší život, než jaký mají jeho rodiče v obchodě s mořskými plody.

Sezóny 2
2020 - 2021

Pope je nejchytřejší člen party Plebs, který má šanci na získání stipendia na svou vysněnou školu, což by bylo jeho jízdenkou pryč z Outer Banks. Pope se totiž chce stát soudním lékařem a mít tak lepší život, než jaký mají jeho rodiče v obchodě s mořskými plody.

Ačkoliv se Pope rád vydává se svými kamarády Johnem B, JJem a Kiarou, ke které dokonce chová hlubší city, za dobrodružstvím, je mezi nimi tím, který ostatní upozorňuje na to, když se chystají udělat nějakou hloupost. Pope totiž neustále myslí na možné následky různých činů, nicméně jeho varování povětšinou vyzní do prázdna.

(Pope. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

  • pan Heyward (otec)
  • paní Heywardová (matka)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama