Outer Banks
91/100 - 37×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

Sarah Cameron

Sarah Cameron

Šestnáctiletá dcera boháče Warda Camerona, kterou lidi považují za princeznu smetánky. Má však rebelskou stránku, díky které se nakonec sblíží s Johnem B.

Sezóny 2
2020 - 2021

Sarah Cameronová je dcerou bohatého byznysmena Warda Camerona a jejich rodina patří k místní smetánce. Díky jejich postavení je Sarah mezi mladými považována za jakousi princeznu Outer Banks, která má po svém boku dokonalého přítele Toppera Thorntona. Sarah už má za sebou několik vztahů, avšak žádný jí nevydržel. Je to z toho důvodu, že když už Sarah začíná pociťovat s někým moc blízký vztah, rozhodne se dotyčného odehnat. V tomto se začne Sarah vyvíjet až v době, kdy se více sblíží s Johnem B, nicméně i tak má z takových citů strach a neví, jestli si je má připustit nebo od sebe opět všechny odehnat.

To kromě kluků dělá i jiným lidem. Příkladem je třeba i Kiara, která kdysi bývala její nejlepší kamarádkou, tedy do doby, než ji Sarah ze svého života odehnala a Kiara se tak sblížila s partou Plebs z chudší části města. Sarah je velmi zaměřená na životní prostředí a je velká rebelka, jelikož značně pohrdá bohatým způsobem života a má pletky s lidmi z chudší čtvrti.

(Sarah Cameron. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama