Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Diskuze: Pretty Little Liars

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

Car

#6117 Tercii: jo souhlasim s Tercii… Scream Queens je good ale treti rada nebude, ale tak aspon pro pobaveni dve rady, jinak koukas na Famous in love jo? .D
#6119 Tercii: naprosto k jinemu protoze to co z toho Marlene udelala posledni dve sezony je opravdu neskutecnej vysmech a bída… ne asi… taky to nechapu k tomu akorat pribyl Noel ktery se nedoresil a milion dalsi staronovych postav nevyjimaji prisernou Harvey… no nevim spis se s tim nechtela moc patlat a chtela nam zavrit pusu necim jinym nevim no… no prave moc otazek, a nic z toho proste… nechapu to, ja nevim ja tomu nejak neverim ze to s to uAlex mela uz davno nevim proc ale nejak tomu neverim :D ale chapu jak to myslis :-)

podle me urcite… nahodou by to na ni jako na jedinou docela sedlo a bylo by to konecne poradny psycho, ale dvojce je hovadina proste :-) tahle myslenka se mi docela zacala libit ale smula :D prave..dvojce je uplne nova postava a je to blbost, takze jako Spencer a schýza proc ne… navic jako nevim myslim ze v té dobe ta teorie s Wrenem byla asi nejcastesjsi dyt si to myslel kazdej ne?:D ale uprime jako uz jsem zazila hodne tvurcu a uplne bych se nespolehala na to ze Marlene mluvi pravdu… hlavne ty kecicky ze A je nekdo z prvniho dilu jasny no tak Spencer ze jo :D – hahaha tedy dvojce vlastne

#6122 Tercii
2.7.2017 | 21:59:20
Tercii

#6121 Car: Na Famous in Love nekoukám, jen jsem viděla trailery a stačilo. :D A hodně lidí píše že je to kravinka taková a pravděpodobně to ani nedostane druhou řadu, už jen kvůli Belle, která dělá skandály mimo a stanice už jí asi chtít nebude…

Přesně, vůbec nechápu, proč tam načínala takových postav a mystérií, když se k tomu pak ani nevrátila. Já z ní fakt umřu. :D A mám pocit, že pomalu nikdo z týmu PLL teď neodpovídá otázky, kupříkladu na otázku ohledně Bethaniných kreseb bylo odpovězeno, že prý jsme nedávali pozor… ok. :D

Wren byl častá teorie, to je fakt, ale měl a má spoustu hejtrů :D Třeba na Redditu, tam aby se člověk bál, že po něm tam ti lidi budou házet šutry (o bože… teď to dostává nový rozměr! :D). Osobně bych řekla, že Marlene mluví pravdu ohledně toho, kdo měl být A, protože mi to prostě sedí, hlavně kvůli Bethany a Eddiemu. Jestli z toho ovšem chtěla udělat stejný bullshit jako z tohohle, to už nevím. :D Ale že -A nebo AD je někdo z prvního dílu právě neřekl nikdy nikdo, tohle začal Keegan, když krátce před (ne)slavným dílem 6×10 začal prohlašovat, že když se vrátíme zpět do první sezóny, všechno začne dávat smysl. :D Dodneška netuším, o čem to vlastně mluvil. I když dával trochu naději, že to bude mít trochu co společného s těmi prvotními zápletkami. :D No a nic. Dvojče bylo v podstatě pro veškeré dění naprosto irelevantní až do doby, než umřela Cece. A kdyby Wren nebyl vochlasta a nelezl do barů, tak holky mohly žít šťastně ever after a z něho nemusel být diamant nyní odpočívající někde v Paříži u Mony v šuplíku.

#6123 Car
2.7.2017 | 23:04:45
Car

#6122 Tercii: rekla bych ze Bella je hodne problemova mimo televize :D staci se podivat na jeji instagram jako hele ja par dilu videla :D kousla jsem se a sla jsem do toho, ale jako musim ti rict ze je to fakt neco no :D

ne asi… proste to bylo k nicemu tolik linek zacinajich k nicemu mela ukoncit ty co byly rozdelane… jo aha tak to je docela dobra vymluva ze jsme nedavali pozor no ale je to lepsi nez priznat ze v tom maji bordel oni ze… :D proc neudelat kretena z divaka…

no jako myslim ze sve doby to byla teorie No. 1 hele :D a jako ja to plne chapu podezrely byl a jak jsem casto i psala tak nechapu proc by to delal :D no ted to dostava suprovy rozmer hihi :D , jasny no tak jako klidne to mozny je ale ja uz jsem z toho vseho pomerne skepticka a neduveriva vis jak :D letos uz mam za sebou jedno velky zklamani ted se vyrovnavam s dalsim a mozna mam pred sebou do tretice vseho dobreho jeste jedno :D … no aha tak ja mela za to ze to tady prave nekdo psal ze to rekla Marlene ze A je nekdo z prvniho dilu tak ja uz nevim :D no jasne aspon by se zbavili AD a dalsiho muceni a Alex by mela taky pokoj… ale hlavne jak moc je pravdepodobny ze by nekdo nezavolal hned Spencer ze jo…

2.7.2017 | 23:20:03
Car

jinak doporucuju serial Gypsy, to sice nema s PLL ani s podobnymi vecmi co dočinění ale pokud je tu nekdo kdo ma rad trochu psycho tak dobra volba :-) s Naomi Watts v hlavni roli :-)

3.7.2017 | 0:27:11
A.D.

#6112 blacken: pravda.. Ale tak v Buffy ho nahradil Spike

3.7.2017 | 12:32:00
-Agáta

Já už nehodlám koukat na nic co je od Marlenky :D viděla jsem první díl FIL a to mi stačilo krvina už od začátku, PLL oproti tomu byl od prvního dílu zajímavý než se z něj stala slátanina, protože Marlenka vyčuchala peníze… teď mně tak napadá v knize nebyla náhodou -A Courtney jako že dvojče té druhé? Mám takový pocit, že Marlenka se snažila udělat seriál podle knihy a nějak jí to nevyšlo. Myslela si, že když tam nacpe bizardnosti a podle ní stráááášně napjaté chvilky, že z toho vzejde něco exluzivního, ale trochu se přehmátla…i moje hra na základě PLL dává větší smysl, než to co vymyslel její „mozek“ :D

#6128 Tercii #6130 A.D.
4.7.2017 | 6:35:50
-Agáta

Krom toho dost otázek nebylo zodpovězeno jako třeba co měl ten Edie Lamb s tím spojitost…aspoň to si nepamatuju, že by nám objasnily, potom co Mellisa.

Jo dluží nám díl o A- teamu…a vím, že ho nevydá, protože sama ví, že to co tam všechno nacpala není možné zvládnout ani v teamu…

#6128 Tercii
4.7.2017 | 6:38:15
Tercii

#6126 -Agáta: Souhlasím se vším, co jsi napsala. :D Mně to taky připadá, že se to snažila udělat podle knih a zároveň jinak. Vybavuju si jeden rozhovor, kde řekla, že, cituji, „v knihách byla Spencer taky adoptovaná“. Z toho vyplývají dvě věci: Zaprvé si brala inspiraci z knih, když už nevěděla kudy kam, a zadruhé si to přečetla blbě, protože Spencer nebyla adoptovaná, ale odnosila jí náhradní matka. Takže ona v podstatě pospojovala nějaké svoje nápady s knižní předlohou a vzniklo z toho tohle. :D No hlavně to udělat pořádně „shocking“ :D

#6127 -Agáta: Eddie Lamb, podle slov MarMar, opustil město. :D Ano, záhadně po tom, co Ezrovi dal Bethaniny kresby. Já už jsem psala, jak si myslím, že to původně měli naplánované, takže bych se jenom opakovala a to je zbytečné. Oficiálně prostě opustil město. Asi jenom tak. Asi ho práce v Radley přestala bavit, když tam měl i Wrena, co mu tam kazil příjemnou pracovní atmosféru. :D To samé Bethany – ve finále naprosto bezpředmětná dějová linka. A přitom vypadala (a původně asi i byla) tak důležitá. Když si uvědomím, na kolik věcí už nikdy nedostaneme odpovědi, tak se mi chce normálně brečet. :D

#6131 -Agáta
4.7.2017 | 10:26:51
A.D.

Ta Marlene je sbad blba nebo co.. Chce natocit serial perfekcionistky (knihy od Sara Shepard) s nekterymi herci z PLL

4.7.2017 | 13:49:39
A.D.

#6126 -Agáta: v knize byla -A bud Alison nebo CourtneY (dvojcata)

4.7.2017 | 13:55:02
-Agáta

#6128 Tercii: Podle mně se knihou ve finále inspirovala, tak moc, protože už nevěděla kudy kam a jak to všechno pospojovat. Nejspíš měla v plánu, tam dát někoho kdo by celou dobu byl ten hlavní, takže ještě nad Cece, ale nějak jí to nevyšlo. Podle mně by největší šok byl kdyby to byla Caleb a nebo tichá a nenápadná Emily.

#6132 A.D. #6133 Tercii
4.7.2017 | 16:33:28
A.D.

#6131 -Agáta: Mně se libi inspirace z knihy typ: Charlotte= knizni jmeno psa jedne z lharek :D

4.7.2017 | 23:03:09
Tercii

#6131 -Agáta: Jenže Emily tam dát nemohla, ani žádnou z holek, protože by to stanice nepovolila (v ABC Family i ve Freeformu trvali na tom, že přátelství těch holek bude tahounem příběhu). A Caleba by tam zase nedala, protože by se někteří fanoušci Haleb zvencli. To samé Ezra, Toby, Alison. Zase Marlene musím dát k dobru, že měla v jistých ohledech svázané ruce. Ono když majorita fanoušků (byť twitterových – jenže to jsou právě ti tahouni, kteří dávají nejvíc tak potřebné odezvy) něco nechce, stanice samotná to zamítne. Myslím ale, že co twitterovým fanouškům zcela evidentně po chuti nebylo, to se ani nikdo nesnažil psát… Ono jí tak patrně ani nic jiného, než se těžce inspirovat knihami, nezbylo. Nebo možná zbylo, ale musela by si to ošetřit u těch daných herců (například mi přišlo, že kdyby takovému Julianovi řekla, že má s jeho postavou trochu větší plány, tak by si to pro změnu nějak ošetřil on – vždycky jsem měla pocit, že by si ještě rád zahrál -A; u Torrey si tak jistá nejsem, zase tolik rozhovorů jsem s ní neviděla :D). Ať se snažím jak se snažím, nakonec vždycky skončím u toho, že finálním problémem jsou twitteroví fanoušci s menšími nároky, podle kterých se Marlene s týmem řídili. :D

5.7.2017 | 12:20:42
Danielkaaaa

#6117 Tercii: nemusí stále běžet můžou to být i starší seriali

#6135 Tercii
5.7.2017 | 15:41:10
Tercii

#6134 Danielkaaaa: Gossip Girl znáš? Nebo Jane the Virgin? :D Jinak už mě opravdu nic nenapadá :D

#6136 Car
5.7.2017 | 16:57:42
Car

#6135 Tercii: joooo Gossip Girl je legenda no :D

6.7.2017 | 14:31:01
A.D.

Bach bacha MarMar se rozjizdi… Nechala se slyset ze az se to trochu uklidni, chce do 2 let dat 8.radu lharek.. Uz m dokonce podepsany smlouvy 5 lharek na nataceni a dala i par spoileru a na nevim kolik procent to ma potvrzeny a ma uz i dej.. Pry by chtela trochu uspokojit nespokojene fanousky a do tech 2 let bude pry vymyslet pribeh tak dokonale ze v tom nebudou chyby a vsechno se vysvetli (zase) pry na to nebyl cas a myslsnky ale za tu dobu to pry bude vymakany..

#6138 Car #6141 Tercii #6160 Clarissa.D
6.7.2017 | 15:18:41
6.7.2017 | 16:33:42
A.D.

#6138 Car: to neni vtipny

#6140 Car
7.7.2017 | 8:53:58
Car

#6139 A.D.: ja spis uz brecim z toho a smeju se zaroven… ne je to naprosto priserny a vubec nechapu jak ji to muze nekdo odklepnout proste

7.7.2017 | 12:12:46


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama