Pretty Little Liars (Prolhané krásky) 5 postav, které se vrátí v druhé části 4. série

5 postav, které se vrátí v druhé části 4. série

5 postav, které se vrátí v druhé části 4. série

V seriálu se neustále objevují nové postavy, ale mnoho „starých“ postav mizí. Máme pro fanoušky skvělou zprávu, ve druhé části čtvrté série se opět některé ze ztracených postav objeví na scéně!


1 0
20.10.2013

Všichni milují naše čtyři lhářky, ale i přesto postrádáme mnoho postav, které najednou zmizí bez vysvětlení. Zde je pět postav, které by se pravděpodobně měli ve 4B vrátit zpátky.Noel Kahn (Brant Daugherty)

Noel Kahn je pravděpodobně zakládajícím členem „klubu anti-lhářek“, ale to neznamená, že nám nechybí! Naštěstí vše naznačuje tomu, že se rozkošný Brant Daugherty (který se teď proslavil díky soutěži Dancing With the Stars) vrátí do seriálu před koncem 4B. Díky ETOnline víme, že Brant a Marlene King mluvili o tom, že by se Noel zase vrátil.

Naposledy viděn: S03E13 This Is a Dark RideJason DiLaurentis (Drew Van Acker)

Jasona jsme v Rosewoodu neviděli od té doby, co ho -A skoro zabila ve výtahu. Podle paní DiLaurentisové jel na jih, aby pomohl své babičce se zařizováním domu. Jaká je šance, že se objeví v pokračování 4. série? Docela velká – Drew Van Acker nedávno mluvil v rozhovoru o návratu své postavy. Myslíme si, že se Jason objeví opravdu brzy.

Naspoledy viděn: S03E19 What Becomes of the Broken-Hearted?Lucas Gottesman (Brendan Robinson)

Chudák Lucas. Nejdříve ho nechává Hanna kvůli Calebovi a teď to vypadá, že je ze seriálu vyřazen úplně. No dobře, trochu přeháníme. Lucas se párkrát objevil ve třetí sérii, když ho měla -A pod palcem, ale teď se má nejspíš lépe a my bychom si to rádi ověřili! Lucas byl v první sérii velkou oporou a i když byl ve slepé uličce, vždycky dělal vše tak, aby to bylo dobré pro Hannu. A teď, když se Caleb přesouvá do Ravenswoodu, myslíme si, že se Lucas brzy vynoří.

Naposledy viděn: S03E15 Mona-Mania


CeCe Drake (Vanessa Ray)

CeCe sice byla v poslední epizodě, ale to se tam jen objevila po tom, co jsme jí skoro půlku série neviděli – jasně, sice jsme toho o ní hodně slyšeli, ale nikdy nebyla na scéně. Naše obavy, zda CeCe ještě uvidíme, se zvětšily, když jsme viděli její pád (a téměř smrt) v letním finále. Navíc ještě Vanessa začne natáčet seriál Blue Blood pro CBS. Ale abychom to zkrátili: Vanessa nedávno mluvila se Zap2it o tom, že by měla zase brzy natáčet PLL, takže by se snad ve 4B mohla objevit.

Naposledy viděna: S04E12 Now You See Me, Now You Don't


Peter Hastings (Nolan North)

Ze všech zde uvedených lidí, jsme Nolana na obrazovkách neviděli nejdéle. Ale fanoušci Petera Hastingse se nemusí bát! Peter se ve 4B vrátí určitě, což víme díky této fotografii z natáčení, kterou zveřejnila Troian Bellisario (Spencer). Už se nemůžeme dočkat, jaké drama u Hastingsů bude tentokrát!

Naposledy viděn: S03E06 The Remains of the ATak co vy na to, na koho se těšíte nejvíce? Chybí vám ještě někdo? Podělte se s námi o názory v komentářích.

Diskuze /1

Emii

Díky za info :D

20.10.2013 | 21:03:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars