Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Je Monina armáda součástí -A týmu?

Je Monina armáda součástí -A týmu?

Je Monina armáda součástí -A týmu?

V epizodě EscApe From New York jsme viděli Monu, jak „burcuje“ lidi, kteří z nějakého důvodu nenávidí Alison, aby se Ali pomstily. Všechny zajímá, jestli je má tato armáda něco společného s -A týmem.


0 0
14.6.2014

Armáda je poměrně početná a jsou v ní i lidé nám velmi dobře známí – Lucas, Paige a Melissa. Je to stejná skupina lidí, která lhářky tyranizuje už nějakou dobu nebo je to novinka, která s -A týmem nemá nic společného?

To bohužel ví nejspíš jen scénáristé a herci (pokud vůbec), ale v článku je několik věcí, nad kterými se můžete zamyslet a pak si na to udělat svůj vlastní názor.Mona byla členem -A týmu
Nikdo si nemyslel, že by Mona přestala dívky nenávidět. Přeci jenom je trápila dvě série – takže je určitě nezačala mít ráda po tom, co jí chytli. Jaká je šance, že se v Rosewoodu nacházejí dvě osoby, které jsou schopny tak strašně nenávidět naše lhářky, že by je týrali a dělali jim ze života peklo v takové míře? Jasně, v Rosewoodu se může stát cokoliv a člověk si nemůže být ničím jistý. Ale kdyby za vším stála Mona, dávalo by to větší smysl.

Účast v klubu „Anti-Ali“
Setkání na téma „nenávidíme Alison“ se zúčastnilo dost známých tváří. A každý z nich byl už alespoň jednou podezříván z toho, že je -A nebo člen -A týmu. Melissa. Paige. Lucas. Pokud by někdo potřeboval Ali opravdu sejmout, tihle tři jsou dobrá volba. A i když Paige chtěla nejprve odejít, všichni se tvářili Moniným plánem uneseni.

Láska k lhářkám
Když ale pomineme nenávist k Alison, každý z nich zbožňuje alespoň jednu z dívek. Melissa miluje Spencer. Paige miluje Emily. Lucas miluje (nebo alespoň miloval) Hannu. Opravdu se chtějí Ali pomstít tolik, že jim nevadí, že to zasáhne i jejich milované? To pochybujeme – z čehož se dá usuzovat, že armáda nebo s -A týmem nic společného, jelikož ten má za cíl všechny lhářky.

Vypadalo to, že se skupina vytvořila nedávno
Další věc, která nasvědčuje tomu, že tato skupina není součástí -A týmu, je to, že všichni v místnosti vypadali tak, že se přidali teprve nedávno. Spousta z nich koukala nervózně, ale kdyby byli členy -A týmu již dříve, tak by vypadali více odhodlaně a věděli by o co jde. Nebo je možné, že Mona jen přibírá do -A týmu další lidi.Je možné, že se odpověď na tuto otázku dozvíme v příští epizodě, ale také se může stát, že si nebudeme jistí ani v příští sérii. S tímto tématem souvisí i velmi častá otázka – jestli lidé v černém, kteří obklopili dívky na hřišti, byli členy -A týmu nebo Moniny armády.

Tak co si o tom myslíte vy? Jde o jednu skupinku nebo se Mona odtrhla a jede na vlastní pěst?

Diskuze /7

Stelly

řekla bych že -A řekl Moně ať vytvoří další tým,aby si lhářky nebyli ničím jistý… -A chce aby Mona dělala jak on píská…Jenže Mona si jede vlastní plán…protože už moc pro -A nechce pracovat když ani neví kdo to je…a ví že -A dokáže zabít i členy svého týmu…Navíc Mona asi i stále obdivuje/chce se bavit s Hannou(Která s ní nechce)…takže jí moc ublížit nechce,ale lhářky by jí nevadily…ale její hlavní cíl je Ali…Melissa ta je podle mě taky úplně labilní,ale chce aby byla Spencer šťastná…Lucas ten neudělá nic co ublíží Hanně.....a Paige dost záleží na Emily…Takže si kladu pár otázek:

1.)Byla by Melissa fakt schopná vraždy jenom aby Spencer byla šťastná?

2.)Lucas sice neudělá nic co ublíží Hanně,znamená to ale i že by neublížil holkám(Aria,Spen­cer,Emily)?

3.)Paige sice záleží na Emily(vlastně ji miluje) a možná je trochu rozumná,ale dokáže skutečně rozeznat kdy je něco normální a kdy už to hraničí s něčím jiným?

4.)Jestliže Monina schůzka (v Rosewoodu) probíhala v podobný čas jako armáda -A (v New Yorku) tak by to mělo asi dokazovat že to nejsou Ti samý lidi…?

5.)Pokud Ti v New Yorku jsou všichni členové -A týmu a Mona burcuje další lidi tak to znamená, že -A má víc týmů,kteří zvláště teď když se Ali vrátila do „normálu“ budou lhářky mást ještě víc…?

#2 mima33
14.6.2014 | 22:01:18
mima33

Podľa mňa už ani scenáristi nevedia, kto je vlastne -A a kto nie. Príliš to kombinujú a zamotávajú a keď príde čas vykľučkovať z toho, tak nám buď podajú úplne nelogické vysvetlenie, alebo žiadne – no kiežby som sa mýlila.
#1 Stelly: Tak akosi to pôsobí, že v -A tíme sú všetci z Rosewoodu, takže je asi zbytočné nad tým priveľmi uvažovať :D

16.6.2014 | 20:01:45
VerunaM

Já bych se ani nedivila kdyby se Holden vrátil kvůli tomu spolku co vede Nona, protože všechny lhářky tam někoho maj, ale Aria ne.

17.6.2014 | 7:30:41
VerunaM

Pardon Mona

17.6.2014 | 7:31:38
Lucinka04

A Holden s tim má něco společného?

17.6.2014 | 21:51:16
Doctorr

Ja nevím, seriál se mi líbí (nebo aspoň líbil) ale po první epizodě nové série si říkám kdo a pro co by byl schopný udělat takové věci, tak trápil čtyři holky kvůli jedné kterou nemá rád (nenávidí)? Přijde mi to dost překombinované, pokut tomu scenáristé nedají dobrý důvod a vysvětlení tak to bude největší blbost co se kdy vysílala, protože vraždit, vydírat, lhát, tyranizovat, mrzačit a ja nevím co všechno už v tom seriálu kde komu udělaly, ale přijde mi dost ubohé dělat to kvůli tomu, že si jedna holka z někoho dělala někde srandu. Tak doufám, že to nakonec zakončí nějakou bombou pro kterou by to všechno stálo, a ně, že jenom budu říkat wtf ? :)

#7 Celine
18.6.2014 | 21:23:25
Celine

#6 Doctorr: víš, jenomže když je někdo psychopat, tak je jedno, jak malo ho urazila nebo se mu posmívala… někomu stačí malo, aby měl nějake trauma a chtěl se mstít… Když si to vemeš, vraždí se i za menší věci. Někomu prostě přehrabne. A nechci být zlá nebo tak, ale v Americe bych se nedivila ničemu. Tam za šikanu vezme pistoli a postřílí půlku školy, a to jen třeba že se mu vysmívají a podobně… takže podle mě to není zas tak přehnané. Podle mě, když někdo nenávidí, opravdu nenávidí, tak se z toho stát posedlost může. U psychopata to maš třeba tak… jeho nezajímá ulovek, on se vyžívá v procesu lovení… když tě uloví, nemá z toho nic, jde dal a najde si novou oběť, u které se bude vyžívat v tom, jak ji loví, a když ji uloví, tak jde zas dál.. atd. Seriál se mi líbí, i když je dlouhý, ale.. je napínavý :) takže je mi vcelku jedno, či to bude „blbost“ kvůli které jim to provádí, anebo v tom bude něco velkého, hlavně, když se dočkám rozuzlení a objasnění věcí :D

19.6.2014 | 7:44:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars