Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Je opravdu Ezra -A? Herci a štáb prozrazují....

Je opravdu Ezra -A? Herci a štáb prozrazují....

Je opravdu Ezra -A? Herci a štáb prozrazují....

Jak už víme, letní finále překvapilo většinu z nás. Nikdo nečekal, že by Ezra byl něčeho takového schopný. Ačkoli zde už bylo velmi odhalení, toto nám dává o něco více otázek než odpovědí. Jednou z nejčastějších otázek je: Je to vůbec pravda?


1 1
30.8.2013

Jediné, co fanoušci vědí na sto procent je, že byl Ezra v -A doupěti a vypadal velmi naštvaně, což nemusí vůbec nic dokazovat. Ke konci finále 3. série bylo celkem jisté, že je Toby členem -A týmu, přesto se ukázalo, že to celou dobu dělal pouze pro Spencer. Může se něco podobného dít znovu?

.

Obešlo se pár herců a štáb a vyzpovídali se o tom, co si myslí o Ezrově roli. Pár poznatků jsme zveřejnili.

Je to pravda. Opravdu. Slibujeme.
Výkonný producent Pretty Little Liars Oliver Goldstick slibuje, že to není ta samá „bouda“ jako s Tobym. Dále vysvětluje, že se zde děje opravdu něco velkého (s Ezrou). To vypovídá o tom, že nám odmítá říct něco víc. Budeme si tedy muset počkat, zda-li je Ezra opravdu člen -A týmu nebo je v tom úplně něco jiného.

V halloweenské epizodě se toho moc nového nedozvíme.
Pokud jste doufali, že nám v následující epizodě v říjnu něco málo poodhalí a vysvětlí některé věci, jste na omylu. O Ezrovi se toho moc nedozvíme, a proto si budeme muset počkat na další odpovědi do zimy.

Dočkáme se některých odhalení v zimní sezóně?
Oliver Goldstick slibuje, že s nadcházející zimou se toho mnoho dozvíme a Ezrova situace se bude více stupňovat a bude daleko vzrušující než do teď. Ian Harding tvrdí, že si také není v současné době jistý, co se s Ezrou bude dít dále, protože herci nadcházející epizody teprve natáčejí.

Stopy byly pravdivé.
Fanoušci v minulých dílech mohli nalézt stopy, které opravdu vedou k Ezrovi. Oliver tvrdí, že tyto stopy byly ukázány schválně.

Co to znamená pro Ariu?
Oliver přesvědčivě říká, že Ezra a Aria jsou spřízněné duše, což je velmi matoucí. Proto také slibuje, že scénáristé tento „rozpor“ mezi Ezrou – romantikem a Ezrou – Big A velmi rychle vysvětlí a zodpoví. To také může vést k tomu, že by mohla být Aria v dalších epizodách v nebezpečí. Nemůžeme se dočkat, jak tato zapeklitá situace dopadne!

Takže to není pouze blázen?
Oliver říká, že to s Ezrou bude o trošku složitější, než si myslíme a Ian Harding je přesvědčený, že jeho postava blázen není!

Co si myslíte vy? Může žít Ezra dva rozdílné životy? Může mít rozdvojenou osobnost?

Diskuze /13

Niklaus

už se nemůžu dočkat !! nevěřím, že by to byl celou dobu Ezra .. to mi k němu prostě nesedí .. :/

#6 KETS
30.8.2013 | 16:26:29
SaDiablo

V minulém článku se strhla celkem bouřlivá debata… Ale ono myslet si, že něco víme, téměř nikdy neznamenalo, že to tak je. Takže já přestávám spekulovat, svoje už jsem napsala, naštěstí budu mít do dalších dílu plno jiných povinností, a tak mi to nebude tolik vrtat hlavou, jak by to jinak bylo… Ale těším se na další komentáře tvůrců, díky za to, že nás zásobujete nejnovějším infem, Edna je moje jistota, když nemám náladu hledat bůhví kde. :)

30.8.2013 | 17:07:59
TomeeShade

co kurva tak nepsat spoilery do samotných názvů článků???????? To může udělat fakt jen dement

#4 1Bobesh1 #5 TerkaAndy
30.8.2013 | 17:36:31
1Bobesh1

#3 TomeeShade: Co je na názvu článku spoilerového? Je položena otázka: Je opravdu Ezra -A? Na kterou prozrazují odpověď herci a štáb…

admin
30.8.2013 | 18:02:21
TerkaAndy

#3 TomeeShade: Nezkoušej tady nějaký kurvy a dementy, to zaprvý. A zadruhý, nechoď na webovky, který jsou hlavně o novinkách ze seriálu, když jsi ještě seriál neviděl celý. Ezru jsme v názvu článku zaspoilerovaly jen v prvním článku, který byl ale vydáván v den, kdy díl vyšel – je velká šance, že díl ještě hodně lidí nevidělo. Po několika dnech už nebudeme do každého názvu článku dávat [SPOILER], protože článků o Ezrovi, -A, RedCoat apod. tu bude požehnaně, takže sem holt nechoď ;)

#10 TomeeShade
webmaster
30.8.2013 | 18:47:46
KETS

#1 Niklaus: No možná že je vem si jak se rok po zmizení Ali objevil v Rosewoodu a začal si hned s Ariou. Možná je to falešná stopa, ale je dost možný že taky ne.

30.8.2013 | 19:28:33
Sasanka

K těm spoilerům, prosím, uvědomte si, že článek se zobrazuje i na hlavní stránce Edny mezi nejnovějšími ze všech webů, a člověk na ní může přijít kvůli úplně jinému seriálu… Jinak já jsem vděčná za „zaspoilerování“ nadpisu prvního článku, protože přesně to se mi stalo :) ale od vysílání to není zas tak dlouho, takže uplně chápu, že někdo ještě díl neviděl. Ale o těch nadávkách, o těch si tedy taky myslím svoje!

#9 TerkaAndy
30.8.2013 | 21:13:52
fAny

Mate mě, jak se potencionální -A střídají.. Nemůžu se dočkat, až se dozvím, kdo je opravdu -A. :D

#11 xClairex
31.8.2013 | 1:10:43
TerkaAndy

#7 Sasanka: K těm spoilerům, uvědom si prosímtě, co slovo spoiler znamená. Kdybychom článek o Ezrovi jako -A psali před vysíláním epizody, ano, je to spoiler. Ale po odvysílání to spoilerem být přestává. Na oficiálních stránkách takové věci jako spoiler neberou ani pár minut po odvysílání. :)

webmaster
31.8.2013 | 11:19:25
TomeeShade

#5 TerkaAndy: Jak sem nechoď??? :D Dyť se to zobrazuje na hlavní stránce Edny, tak na twitteru třeba, nemusím otevírat ani článek..možná jsem nemusel volit tak sprostá slova, za to se omlouvám, ale to bylo dáno prvotním rozčílením. A nebudeme slovíčkařit o významu spoileru nebo vyzrazení děje…normálně jsi vyzradila konec letního finále do nadpisu…je tu 90 seriálů a všechny si to hlídájí, maximálně uvedou nějakou myšlenku..tady šlo poznat už jen podle obrázku a anotace nadpisu (i ta se zobrazuje na hlavní stránce) že se jedná o reakci na děj. Nic víc, nic míň.

31.8.2013 | 15:23:42
xClairex

#8 fAny: Taky se nemůžu dočkat až se to všechno odhalí, jsem napjatá, jak když jsem sledovala Super Drbnu :D

2.9.2013 | 20:43:19
Verousek

Třeba nemá Alison dovjče, ale Ezra má dvojče!!!! :D

#13 marhulenka
6.9.2013 | 12:05:50
marhulenka

#12 Verousek: Nejlepší blbost co jsem slyšela :D

8.9.2013 | 13:48:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars