Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Kdo je -A? 4 podezřelí z poslední epizody.

Kdo je -A? 4 podezřelí z poslední epizody.

Kdo je -A? 4 podezřelí z poslední epizody.

Poslední epizoda v nás vyvolala nové otázky. Pokud na postavu z Pretty Little Liars ukazují přímé usvědčující stopy, musí to hned znamenat, že právě ona je ta hlavní -A? Jaké jsou 4 nejpodezřelej­ší osoby?


0 0
15.2.2014

Stále jsme zvědaví, kdo je hlavní –A. Nebojte se, máme zde velké detektivy, kteří zkoumají každou stopu jen proto, abychom se konečně dozvěděli pravdu. Kdo je -A? Z 19. epizody jsme se dozvěděli mnoho nového.

 

4. Alison DiLaurentis

Proč by mohla být –A:
Spencer řekla o Ali, že vše dělá jen pro to, že naše malé lhářky připravuje na něco většího. A také fakt, že děvčata našla číslo od Fitzgeraldovi umělecké nadace může vypovídat o možnosti, že Ali od Ezry dostávala peníze na nějaké zvrácenosti.
Proč by nemohla být –A:
Po tom, co jsme viděli Alisiinu bezbranou tvář v autobusu, tím víc věříme, že utíká před zlomyslným -A týmem. Bylo by nesmyslné, aby si všechny těžkosti udělala sama sobě zcela dobrovolně.

3. Paige McCullers

Proč by mohla být –A:
Paige sice měla velmi sexy momentku s Emily, ale přesto byla také jeden čas podezřelou. Také nám je nejasný moment, kdy Aria vysvětlovala Paige, jak se používá fotoaparát. A není možné, že Toby nemluvil o tom, aby se Spencer zaměřila na stránky, ale na Paige? Mohla by právě Paige být ta, na kterou je vhodno se zaměřit?
Proč by nemohla být –A:
Emily s Paige vypadají velmi zamilovaně. O to těžší je uvěřit, že by Paige mohla být ďábel. Ale také bylo zmíněno, že se Paige snažila Emily utopit, tak jak to s Paige nakonec dopadne?

2. Ezra Fitz

Proč by mohl být –A:
Je velmi podezřelé, že právě děvčata našla číslo do Fitzgeraldovi umělecké nadace, ikdyž se to stalo v černobílé verzi. V poslední epizodě byla také scéna, kdy Toby praštil Ezru, a následně v ruce škrtal zapalovačem. Má nás to zavést k třetí sérii a ohni? Naznačují nám tím, že Ezra oheň založil?
Proč by nemohl být –A:
Spencer, Hanna a Emily jsou si tak jistí, že za vším je Ezra, že nás seriál musí zavést k tomu, co se opravdu stalo. A také to, jak Aria Ezru moc miluje, by mohl být důvod, proč děvčatům jejich život zrovna on neztěžuje.

1. Aria Montgomery

Proč by mohla být –A:
Aria je poprvé za všechny epizody nejřešenější osobou. Proto nás malé stopy nutí ji malinko podezřívat. Například, Aria líbala ke konci epizody Ezru v leopardím kostýmku, viděli jsme podobný leopardí kostýmek v šatně v černobílé verzi seriálu. Hm, a také je zvláštní již zmíněný fotoaparát.
Proč by nemohla být –A:
Vše je jen fakt, ale zřejmé je, že Aria neví vůbec nic o všude možně nastražených kamerách Ezry.

Jaký je váš názor? Kdo je podle vás hlavní představitel –A týmu?

Diskuze /30

nikolka2431999

nevím podle mě jeA nevim ale alison si udelala falesnou identitu aby A si myslel/a ze je mrtva a proto pise holkam aby je k nemu zavedli tu alison a alison se snazi s holkama snazit ale aria to nemuze byt uz A existooval pred zmizenim ali takze mozna fitz ale porad si myslim ze toby

#3 ShayLover
15.2.2014 | 21:23:00
MajaSvobodova

Když se kouknete do starých sérii jako je 1,2 a 3 série. Uvidíte tam,že Alison VE ŠKOLE procházela kolem Ezry. Ezra stál s nějakým klukem u skříněk a mluvil sním. Možná,proto tak moc Alison nenávidí..možná je Ezra student,stejný jako holky a Ali mu něco odporného udělala. Celé to je takové podivné.

15.2.2014 | 21:32:11
15.2.2014 | 21:52:29
nikolka2431999

ne podivejte se na mellisu podleme je to mellisa

15.2.2014 | 21:53:26
littleL

tak tento článek snad ani není psán česky :D

#9 TerkaAndy
15.2.2014 | 23:30:41
SaDiablo

Ve mně poslední epizoda vyvolala leda tak otázku, kam seriál spěje…

15.2.2014 | 23:35:24
VerunaM

Allison- proč by asi tak utíkala hmm??? myslím, že ona není -A Paige- to si nemyslím, vždyť je do Em zamilovaná a navíc jak se tam píše že byla podezřelou, tak teď si řekněte kdo nebyl?: Ezra- Dávalo by to s ním smysl, ale ze začátku bych to netipla- mám zmatek v tom kdo je a kdo není v týmu -A :D :D a nakonec Aria- ta to určitě není a to bych se vsadila a vysvětlení : proč by asi tak vyhrožovala sama sobě?? :D

A ještě k tomu Ezrovy- chápu, že tak krásně vypadá, ale proč by tvůrci Ezru odhalovali už takhle brzy, když se chystají natočit i pátou serii?? to je vše :)

#8 andu_lka #12 ters
15.2.2014 | 23:36:22
andu_lka

Souhlasím ;) :)! Ale největší pitomost je že by to byla Aria :D! #7 VerunaM:

16.2.2014 | 9:49:13
TerkaAndy

#5 littleL: Jdu kolegyni napsat, ať to přepíše do řeči našeho kmene :) Bohužel, překlad není vždy úplně nejlehčí a uznávám, že kolegyně má občas s českými větami větší problém, než s anglickými :)

webmaster
16.2.2014 | 13:02:14
Makatakas

taky nechapu :'DDD#3 ShayLover:

16.2.2014 | 13:11:18
Petuskaxo

Stejně si pořád myslím, že je v tom nějak zavrtaný Wren :) no, uvidíme :D

16.2.2014 | 13:12:32
ters

#7 VerunaM: Pátou sérii? :O To jsou mi novinky. A já doufala, že to už ukončí -.- Pátá série už bude nehorázná blbost.

16.2.2014 | 16:21:26
owl2001

Taky si myslím, že by -A mohl být Wren. Četla jsem, že -A jsme viděli už v první epizodě…

16.2.2014 | 18:31:11
Anetl

no když si vzpomenu na gossip girl tak tam to byl dan humphrey a taky sám sobě ubližoval…nechci to nějak srovnávat ae ta možnost tady je, že by to mohla být Aria vždyť se jí toho moc nestalo můj názor a stejně si myslím že to bude jedna z holek tož můj názor

#15 Ivčí
16.2.2014 | 18:32:41
Ivčí

#14 Anetl: Přesně tak, správnej hráč musí obětovat vlastní pohodlí pro věrohodnost situace. Krom toho Aria byla jen jednou v nebezpečí smrtelným, a to ve vlaku – koneckonců nebyl to -A tým, kdo ji tam zavřel, byla to NAT klub a Melissa pak řekla Spencer, že se ji snaží celou dobu chránit. Nepamatuju si to už přesně samozřejmě..

#20 Es
16.2.2014 | 19:55:39
nikolka2431999

v první epizode jsme videly A a to je mellisa

16.2.2014 | 20:01:51
owl2001

Tak konec gossip girl pro mě byla katastrofa, přišlo mi, že to tvůrci potřebovali narychlo na někoho hodit. Doufám, že u Lhářek to tak nebude, že je to promyšlenější. Ještě jsem uvažovala, že by pointa mohla být podobná nebo stejná jako v knize…

16.2.2014 | 22:01:31
Stolid

Ahoj, myslím, že to nebude nikdo z nich. Bude to někdo ze strany dobra. Vždy je to nějaký ďábel, který se skrývá pod beránčím rouchem. Takže to bude někdo, kdo se po celou dobu seriálu tvářil, že je straně lhářek. Nikdy jsem tomu nevěřila, ale kdyby to byla dokonce jedna z lhářek, to by bylo to pravé PŘEKVAPENÍ!

16.2.2014 | 22:20:20
Stolid
  • že je na straně lhářek.
16.2.2014 | 22:20:47
Es

To by dávalo dost smysl. Necháme se překvapit! Ale taky mě nejednou napadlo, že by to mohla být Aria. Koneckonců, vždy to můžou hodit na rozpolcenou osobnost :D. Ezra určitě nebude tím jediným. Není možné, aby něco roztahovali na pět sérií, a potom to uzavřeli očekávaným koncem. #15 Ivčí:

17.2.2014 | 11:11:48
hali13

Do jednoho článku jste zahrnuli všechny postavy co nemám v PLL rád a tak je mi v celku jedno kdo nakonec bude A protože mi to ke všem sedí možná až na Ali to je docela divný že by zrovna ona byla A to mi nedává smysl.O ní jsem si nikdy nemyslel že by mohla dělat holkám takový peklo.Naopak Ezra, Paige a Aria myslím že jeden z téhle trojce to bude nebo to klidně můžou být všichni vždyť je to A team :-)

17.2.2014 | 15:45:20
Stolid

A některé chytáky, kterých jste si všimli, mohou být pouze chyby v seriálu (třeba ten leopardí obleček). Doufám, že až najdeme A, že se všichni budeme mlátit do čela, jak jsme to měli pěkně před očima. Chtěla bych něco takového zažít, když se takovou dobu dívám na seriál…

#23 Ivčí
17.2.2014 | 21:42:47
Ivčí

#22 Stolid: Jo, tak přesně na to taky čekám, ale obávám se, že už nás ani nemůže nic překvapit.. a hlavně si určitě zas někde přečtu ňákej spoiler.. :-/ :D ale nenapadá mě nikdo tak nenápadnej, kdo by to mohl být než ti, co už jsme tu vyjmenovali.. Snad jedině reverend Todd nebo Ted, či jak se jmenuje..

18.2.2014 | 1:05:22
Naidenie

Mona byla ta v ZOO – to je jasné, sama je zoufalá zjistit kdo je -A. Podle mě spolupracuje s Ezrou právě z toho důvodu – zjistit kdo je -A a Ezra si chce napsat svoji knížku a být úspěšným spisovatelem. Vypadalo to, jakoby Ariu litovala. Ezra – prý není -A, ale je zvláštní, že v knize kterou píše jako pravou krimi uvedl, že Ali byla asi těhotná??? To tetování??? Kde se to dozvěděl? Ano sledoval lhářky – jak si to ale spojit s tím Ravenswoodem, kde ta divná ženská řekla, že vrah Ali je nějakým způsobem spojen, nebo byl/a spojen s jednou z lhářek? Proč měl kameru před svým prahem? Je pravda, že ty časové šnůry co měl v bytě v Ravenswoodu více vypadají jako od soukromého očka, který chce rozlousknout záhadu. Když Hanna byla u zubaře – Wren by tam měl dobrý přístup – to se musí uznat. Navíc teď ten blok na předpisy či co to bylo. O Wrenovi jsme dlouho neslyšeli – možná pomsta, chtěl umlčet Ali, která ho vydírala, že to řekne Melisse, že se cicmal se Spencer? Ta ale Wrena a Spencer přistihla…jaký by byl jeho motiv? To že se děj stále píše znamená, že možné je cokoliv – na každého narafičili možnost být -A a podle toho, jak se jim to bude hodit, tak si někoho vyberou :) Ezra nemá být -A a má pomoct lhářkám odhalit pravou -A.

Když vyřadíme Monu a Ezru a Ali – která opravdu byla zoufalá v tom autobuse, tak nám zbývají všichni ostatní.

Je pravda taky že takové bitchen games může vymyslet spíše ženská, ale na zrealizování některých věcí spíše chlap.

No jo, asi to nerozlouskneme. :)

19.2.2014 | 22:55:13
Stolid

Pravda! Scénář se pořád píše, takže A může být nakonec jenom ten, koho si vyberou. Knižní série je lepší. Mám dojem, že tady nás pořád vodí za nos, aby vytřískali peníze ze sledovanosti. Začínám na nich být naštvaná! A posbíral ty hloupé listy z knihy, jsem zvědavá, kde ztracené listy uvidíme, u Ezry nebo nové A v oblečku?

20.2.2014 | 0:06:39
MayaBee5

A co takhle Spencer? V posledním díle její matka řekla: „půlku času jsi nevěděla,co děláš“ Třeba by ona mohla být rozpolcená osobnost, která nějakým způsobem rozehrála tuto hru, když poprvé začala brát ty prášky.

20.2.2014 | 15:09:29
Stolid

Ach, Spencer, Spencer je moje nejoblíbenější lhářka, takže bych brala těžko, kdyby ona byla -A, ale ona vynakládá tolik námahy, aby odhalila, byla dokonce v Radley, co mohlo zničit její vyhlídky do budoucnost, že by až tolik riskovala? Mohla by vymyslet něco chytřejšího, co by ji nepoškodilo, takže si přeji, že Spencer rozhodně není -A.

20.2.2014 | 15:38:04
arpinka18

četl někdo z vás knížku ?? třeba nakonec bude velká A- nakonec Courtney neboli jako v knížce pravá Ali… když už je to podle knížky .. tak by to nakonec dávala smysl ..

#29 Lucinka04
25.2.2014 | 14:19:11
Lucinka04

#28 arpinka18: Režiséři se už podle knížky neřídí. Takže konec bude jiný než v knize..

25.2.2014 | 18:50:45
Klaustreich

Taky by mě zajímalo kdo je A osobně si myslím že to bude jedna z lhářek nebo jim blízkým kdo jiný než samotný lhářky kterým tak Ali ubližovala vydíráním by teď nechtěli vydírat ji ? nevím od začátku pořád hledám kdo by mohla nebo dokonce mohl být A , ale pořád se to mění a já doufám že v 5.sérii se to vyřeší …

8.5.2014 | 20:42:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars