Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Kdo se skrývá za černou kapucí tentokrát?

Kdo se skrývá za černou kapucí tentokrát?

Kdo se skrývá za černou kapucí tentokrát?

Internet se teoriemi o tom, kdo by se mohl skrývat za černou kapucí, jenom hemží. A proto jsme ani my nemohli zůstat pozadu a připravili jsme si pro vás anketu o tom, kdo by A. D. mohl být.

8 0
7.6.2017

Už od první sezóny všechny zajímalo, kdo je vlastně ten, co se schovává za černou kapucí a terorizuje naše Lhářky jak fyzicky, tak psychicky. V šesté sérii jsme konečně dostali odpověď na to, kdo ono tajemné -A je.

Na pár dílů byl od -A klid, ale jak už to tak u tohoto seriálu bývá, -A nikdy nespí. Po časovém skoku jsme se opět s -A potkali, ale tentokrát si říká A. D. a stejně jako u předchozího -A, tak i u A. D. vznikají teorie o nové osobě skryté za černou kapucí.


Kdo se skrývá za kapucí?

33%
13%
10%
9%
9%
7%
7%
7%
3%
2%
191 hlasů

Toto jsou pouze postavy, o kterých existují různé teorie. Kdo se podle vás schovává za kapucí? Je to někdo s úzkého kruhu lhářek, nebo někdo, kdo se v seriálu už dlouho neobjevil? Určitě nám napište své teorie.

Diskuze /10

FoxieBlack

hrozně bych chtěla aby to byla Aria, ale nevím no. Jen doufám, že to bude mít alespoň slušný konec, a ne že A.D bude někdo kdo tam byla naposledy bůh ví kdy, a je naštvaný na lhářky jen tak.

7.6.2017 | 22:24:10
mima33

Ani keby to bol Houdini, krížený s Lordom Voldemortom, Felicity Smoke a doktorom Housom tak by to už nedávalo zmysel. Je mi popravde jedno kto to bude, lebo to aj tak nebude dávať zmysel. Toľko nezmyselných dejovych dier ako ma tento seriál nemá žiadny iný.

8.6.2017 | 13:54:42
Clarissa.D

podle mě je A.D. samotná Marlenka :-D :-D :-D nikdo jiný to být nemůže …

8.6.2017 | 21:45:47
CassieCole

som jediná čo si myslí ýe Charlotteje živá a že je to ona ? :D

9.6.2017 | 6:28:40
JeremyFall

Melissa/ Wren/ Alison, to jsou moji tři top kandidáti. Jestli to bude nekdo jiný a bude to dávat smysl, tak se tomu nebráním ale ani by me nepřekvapilo kdyby AD byla nějaká irelevantní postava jako třeba Shana, která přežila postřeleni nebo podobná ptákovina. Taky me celkem štve, ze už vubec nikdo neřeší, kdo zabil Charlotte, což byl hlavní důvod zrodu AD a celá 6B se tomuhle tématu věnovala. Jako kdyby i samotná Marlene zapomněla, ze se má něco takového taky vyřešit.

9.6.2017 | 17:59:23
Tercii

Já nevím. Mám dojem že to nebude jenom tak, ale že AD bude mít třeba rozdvojenou osobnost, nebo něco takového. Z čehož teda nadšená nejsem, takhle to může být opravdu kdokoli a nemusíme vůbec přemýšlet nad tím, co kdy kdo řekl, ale z těch rozhovorů to tak opravdu vypadá. Jestli to bude dvojče Spencer, tak seberu svoje saky paky a jedu někam do hor pást ovečky. Ať už tak nebo tak, je to neskutečně alibistické a v podstatě neuhodnutelné. Což je škoda. Je škoda, že se podstatná vodítka ztrácí v takové záplavě těch falešných.

12.6.2017 | 15:48:58
A.D.

Moje posledni teorie i v chatu byla ze A.D je zde od zacatku a je to policista BARRY MAPLE moje (asi 1. na svete) teorie o nem je v.chatu

17.6.2017 | 6:42:53
AnyMucq

Spoilers – s07e18

I když to říkám nerada, tak si myslím, že A.D. je Caleb…nevšimli jste si někdo, jak se na něj Mona divně koukla, když mluvila s holkama o tom, že Aria pracuje pro A.D. ? A jak Caleb koukal naopak vyděšeně? Mona je mu na stopě a proto to na ni chce Caleb hodit s tím, jak ji teď najednou vystopoval s tím jeho zařízením. Plus ta rychlá svatba s Hannou a to jak řekl: ,,A hlavně, manželé proti sobě nemůžou svědčit.."… Dále Caleb byl vždycky nablízku, když ne s Hannou tak se Spencer.. Hlavu na to má, v první sérii byl také (oficiální spoiler o Uber A) a A.D. má být ÚDAJNĚ někdo něčím spojený se Spencer… A Caleb s ní přece chodil… Doufám, že to pravda nebude, protože mě pro něj nenapadá žádný motiv, ale tohle jsou moje poznatky z posledního dílu..

18.6.2017 | 19:33:28
sabule44

Myslím že to bude Ezra, vášnivý spisovatel :D veškerý útrapy holek z toho nejlépe vycházela Aria. Nějak mi to připomíná Gossip Girl :D a ještě koluje na youtube teorie o něm, což by sedělo… Nemyslím si že by to byl Caleb, ale kolikrát se na něj Mona tak dívala… no nevím. Wren, Melissa, Jenna si myslím že to nebudou, pač se tolik v seriálu nevyskytují a byla by to blbost. Z lhářek to nebude ani jedna, to už by byla blbost úplná :D

21.6.2017 | 22:08:47
terezkarat

a.d. je Ali :D

23.6.2017 | 13:49:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars