Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Na co se můžeme v zítřejší epizodě těšit?

Na co se můžeme v zítřejší epizodě těšit?

Na co se můžeme v zítřejší epizodě těšit?

POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY! Máme pro vás shrnutí všech informací, které jsou pro fanoušky známé ze spoilerů, sneak peeků a promo videí. Co se v epizodě Run, Ali, Run stane?


3 0
15.7.2014

Run, Ali, Run

Šestá epizoda nejspíš začne tam, kde jsme v skončili v epizodě S05E05 Miss Me x 100, tzn. před Tobyho domem s SMS zprávou od -A. Co se bude dít dále? V tomto článku najdete vše, co se o zítřejší epizodě ví.

Šestou epizodu napsal Jonell Lennon a režíroval ji Norman Buckley.Ali chce odjet z města. Vzhledem k tomu co se stalo, začne Ali uvažovat, že odjede z Rosewoodu. V oficiální synopsi se píše, že Ali „začíná zvažovat možnost, že by odešla navždy“, ale Lhářky jsou „odhodlané ji udržet v bezpečí v Rosewoodu a snaží se zjistit, kdo za nedávnými událostmi stojí“. Hodně štěstí děvčata! Možná by mohly Pepeho vycvičit na hledání bomb?

-A je zpátky mrchy. Pokud to někomu nedošlo ani po výbuchu Tobyho baráku nebo po zapípání mobilů, tak po shlédnutí promo videa si musí být jistý úplně každý. -A se vrací na scénu a dívky přivítala krásnou SMS zprávou: Stýskalo se vám? Spencer má hezkou teorii, že si -A zdřímla a teď se probudila.
(vypadá to, že záporáci mají větu „Did you miss me?“ opravdu rádi, stejnou větu použil i Moriarty v Sherlockovi)

Eddie Lamb se vrací také! Na Eddieho spousta fanoušků čekala a na jeho návrat se opravdu těší. Eddie je jeden ze sanitářů v Radley a když tam Spencer byla, tak se spolu bavili. Vypadá to, že zná spoustu tajemství a ví o spoustě věcech, které se v Radley staly. V této epizodě ho Spencer navštíví a vyptává se ho na Bethany Youngovou, 17-ti letou dívku, která byla nalezena v Aliiném hrobě.

Spencer narazí na svého otce.dalším sneak peeku si jde Spencer domů pro nějaké učebnice a do pokoje vejde její táta. Očividně se mu nelíbí, že se Spencer s mámou přestěhovaly do hotelu a chce vědět proč. Spencer mu tedy řekne, že moc dobře ví, že s Melissou lhali. Jak na to asi pan Hastings zareaguje?

Caleb si svým návratem také není jistý. Návratu do Rosewoodu asi lituje i Caleb. V synopsi se píše, že „Caleb také uvažuje nad tím, jestli se měl vracet“. Ale tak i když tu vybuchují baráky a pobíhá tu nějaký maniak, který se baví tím, že tyranizuje 17leté dívky, tak je stejně Rosewood normálnější než Ravenswood. Ale Lhářkám asi stejně bude pomáhat, v promu se baví s Hannou a připomíná jí, že „-A nikdy nestřílí vedle“.

Hanna ničí rande. Samozřejmě, Calebův návrat nenechá Hannu chladnou a trochu to kazí její vztah s Travisem. Ve třetím sneak peeku jsme svědky toho, že Hanna zapomněla na jejich rande a radši stráví večer s Ali. Tohle neskončí dobře.

Ezra pátrá po odpovědích. Caleb není jediný chlap, který je v ,Týmu Lhářek' a snaží se jim pomáhat. V synopsi se píše: „Ezra se ponoří do svého ,výzkumu' a snaží se pomoci hledat odpovědi.“ Stejně je divné, že nezjistil pravou totožnost -A s tím vybavením, které měl k dispozici.

Aria se pořád bojí. S příchodem -A se Ariin strach z toho, že provalí, že zabila Shanu, ještě zvětšil. V promo videu říká Aria Emily: „Je jen otázkou času, než -A odhalí co jsem udělala.“ Pokud to -A opravdu ví (o čemž nepochybujeme) má na Ariu skvělou páku, takže očekáváme, že Ariu bude v této sérii neustále vydírat.

Ali bude napadena! To je sice hezké, že se podle synopse snaží dívky Ali udržet v bezpečí, ale očividně jim to moc nejde. Na konci promo videa se někdo chystá na Ali zaútočit. Kdo to je? A jak to dopadne? To se dozvíme už zítra!

Diskuze /8

Holka

Už se nemůžu dočkat! :)

15.7.2014 | 13:56:48
Zdisinká

Jupí -A je zpátky! :D už tam začínala být nuda :D doufám že Caleb zůstane ;)

15.7.2014 | 19:04:44
Anne397

Tak mě napadlo…Did you miss me? Neřekla to Alison holkám když ji našly na té „hřbitovní party“ v Ravenswoodu. Asi to nebude jen oblíbená věta záporáků, nebo že by tím chtěli něco naznačit?

15.7.2014 | 19:32:27
KamPhoe

Pokud -A nebude Ariu vydírat vraždou Shany tak to spíš vypadá, že A by mohla být i Aria… ;)

#5 Zdisinká
15.7.2014 | 19:37:09
Zdisinká

#4 KamPhoe: já si teda nemyslím že by Aria byla -A protože ona byla vždycky při tom když měli plán jak dostat -A.. :) ale nic není jasné třeba to překvapí nás všechny :)

15.7.2014 | 21:03:58
Lucinka04

Eddie Lamb by mohl kápnout božskou a říct vše co ví , třeba by jsme se dostali blíž k nějakým odpovědím.

15.7.2014 | 23:11:08
Animals8593

Caleb by se měl dát zpátky dohromady s Hannou. Tvořili úžasný pár. Co se týče Ezry, tak je super, že se jim snaží pomoc, pomůže to i jeho vztahu s Ariou. Ale co „A“ ? Myslíte si, že za tím vším stojí jen Mona a její tým ? Já osobně si myslím, že s tou zprávou a všema které budou následovat nemají nic společného. Je tady někdo další, určitě :)

16.7.2014 | 14:20:46
AnettPLL

Jsem tak ráda, že se objevil Caleb a měl by být s Hannou :-D líbí se mi když jsou spolu…u Ezry a Arii jsem to čekala, ale asi nejvíc mě zaskočila Alison s Em a zajímá mě, jak to s nimi bude dál, raději bych chtěla Alison a Em, než Paige a Em :-D a co se týče -A tak to nemám ponětí kdo to bude :-D

16.7.2014 | 20:50:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars