Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Rekapitulace epizody 5x03 Surfing the Aftershocks

Rekapitulace epizody 5x03 Surfing the Aftershocks

Rekapitulace epizody 5x03 Surfing the Aftershocks

Hanna se vrací k minulosti, Ali se bojí budoucnosti a Hastingsovi se hádají o tom, která slavná rodina nejlépe poslouží k popsání situace, jakou mají s DiLaurentisovými.


0 0
25.6.2014

Spencer podrobila svou rodinu křížovému výslechu

Je těžké zapomenout, že rodina Hastingsů je plná právníků. Rozhovory mezi členy rodiny probíhají, jako by byli v soudní síni: výslechy, výslechy, výslechy. Předmět doličný je v tomto případě dopis, který napsala paní D. krátce před svou smrtí. Když Jason naznačí, že by Spencer neměla věřit svému otci, Spencer přejde do útoku a na svéto tátu udeří. Ale jediné, co zjistí, je, že pan Hasting opravdu něco tají. Co to ale je, stále nevíme. Každopádně to pan Hastings nechce Spencer říct, protože: „Nemůžeš lhát o tom, co nevíš.“

Znovu se setkáváme s Tlusťoškou Hannou

Dějová linka Hanny byla v této epizodě spíše citová. Ve vzpomínkách se vrací k tomu, jak se z Tlusťošky Hanny přeměnila v Královnu Hannu, za pomoci Mony. Hanna si pak uvědomí, že z ní Mona chtěla udělat Alison. Hanna se snaží si ujasnit, na kolik procent je sama sebou a na kolik je kopií Ali. Hanna má pak i soukromou scénu s Emily, kde se jí ptá, jaké bylo přiznat se ostatním.
(Každá epizoda by podle nás potřebovala pár takových scén – kde se nikdo nehoní za -A, ale do hloubky poznáváme naše oblíbené hrdinky)

Emily má skvělé ruce… na plavání

Tak a když jsme u Emily a jejího milostného života: Paige jí v této epizodě vyzná lásku a doufá, že se tím vše spraví a vrátí se k sobě. Ale bohužel to nevyšlo. Emily stále nepřenesla přes srdce to, že Paige řekla o Ali policii. Ale nějaké záblesky náklonnosti ze strany Emily tam byly také, takže fanoušci Paily, nezoufejte!
A okolo Em se začala motat nová dívka, Sydney, která se opravdu hodně snaží získat od Emily nějaké rady o plavání. Má na ní spoustu otázek, což se nám moc nelíbí – po Shaně už nevěříme žádné nové člence plaveckého týmu.

Aria řekne Ezrovi pravdu

Ezra je zpět ve městě a zotavuje se. Lhářky se potřebují ujistit, že nikomu neřekne pravdu o tom, co se skutečně stalo. Dívky zaúkolují Ariu, i když se jí nechtělo. Jak to tak vypadá, tak Ezra nemá v plánu nikomu říct, že si Ali vše vymyslela, ale bojí se, že holkám něco provede Shana. Aria se při své druhé návštěvě Ezrovi svěří, že Shanu v New Yorku zabila. A ten není skoro vůbec vyveden z míry a téměř bez mrknutí oka se zeptá, jestli může nějak pomoci.
(Tomu se říká láska, pánové a dámy)

Ali si chce přečíst další díl

Po pohřbu paní D. si chce Ali odpočinout. A tak si začne číst – návštěvní knihu z pohřbu a Ezrův rukopis. Z rukopisu byla tak nadšená, že Ezru potěšila návštěvou a žádala po něm další věci, které pořídil během „sledování“. Ezra přiznává, že má ještě něco, ale prý to předá pouze Arie, pokud by si pro to přišla a žádala o pomoc.
(No, možná byste to Arie měl dát i když si o pomoc nepožádá, pane Fitzi)

Zhodnocení:
  • Noel Kahn byl v této epizodě zmíněn dokonce dvakrát. Všem se buď stýská po Brantovi Daughertym nebo je Noel v něčem zapletený víc, než si myslíme.

  • Melissa řekla Spencer: „Lidé jsou schopní udělat spoustu věcí. Pod tlakem.“ Myslela tím sebe? Vzhledem k tomu tajemství, co mají se svým otcem, by to bylo možné. A paní Hastingsová byla jediná z rodiny, kdo se v této epizodě neobjevil, kde je?

  • S kým byla Mona na konci epizody? S Alison? S dvojčetem Ali? Se CeCe? S Hannou? – Ach jo, v tomhle seriálu je moc podobných lidí!

  • Co se vůbec stalo během cesty domů, když pan Hastings vezl Ali?

  • A konečně někoho napadlo se z Rosewoodu odstěhovat. Sice k tomu byla potřeba dvě mrtvá těla na dvorku, ale aspoň panu H. došlo, že někde jinde (ale ne v Ravenswoodu!) by bylo bezpečněji.

  • Co se stalo s tělem Shany? Pokud ho policie našla na konci první epizody, neměly by toho být plné zprávy? A hlavně je divné, že Ezra neví o tom, co se stalo v divadle jeho rodičů. A neví náhodou Holbrook, že v tom divadle byla i Ali, když zvedla ten telefon? To asi zase scénáristé něco nedomysleli…

Diskuze /14

petra3007

jo, ten Ezra byl úžasnej :-) :-* :-O

25.6.2014 | 16:58:42
teenwolfes

Hanna to urcite nebyla ta si barvila hlavu a prej nebude mit blondatou hlavu.

#5 petra3007
25.6.2014 | 19:27:57
mafinka

Ahoj chtěla jsem se zeptat na jaký stránce se na PLL koukáte mám jenom jednu stránku ale tam to dávaj hrozně pozdě … prosím napsali by jste mi nějakou díky :D

#4 domca27 #6 TerkaAndy #7 dagsoftware
25.6.2014 | 19:51:30
domca27

#3 mafinka: ja to pozerávam na teevee.sk :) tam to dávajú dosť skoro, ale bez titulkov :)

25.6.2014 | 20:05:22
petra3007

#2 teenwolfes: Hanna bude mít černý podbarvení, ale jen proužky, jinak bude blonďatá. Alespoň podle fotek k další epizodě

25.6.2014 | 21:16:53
TerkaAndy

#3 mafinka: já stahuju z hellspy :)

webmaster
26.6.2014 | 0:11:56
dagsoftware

#3 mafinka: <cenzurováno – odkaz na problémový obsah> a potom link na kingfiles – tam sa dá pozrieť aj stiahnuť

26.6.2014 | 3:40:19
dagsoftware

r l s b b . c o m / ? s = l i a r s & s u b m i t = F i n d

26.6.2014 | 3:41:19
PLL1

Takže jsme se vcelku zase nic nedozvěděli…

26.6.2014 | 8:32:09
akumulatorka

Mno… rozhodně nejlepší to bylo s těma skvělýma rukama =))

26.6.2014 | 10:36:29
bee_myself

Na těchto dílech budou stejně nejlepší Ezria scény <3

#12 TerkaAndy
26.6.2014 | 10:58:26
TerkaAndy

#11 bee_myself: Já třeba Ezru měla ráda v první sérii jenom a pak už ne, úplně jsem scény s nim a Ariou nenáviděla a lezl mi krkem.. A nevim co se ve mě zlomilo, ale po téhle epizodě se na něj fakt těšim :)

#13 bee_myself
webmaster
26.6.2014 | 10:59:56
bee_myself

#12 TerkaAndy: TerkaAndy: Já jsem z něj teda unešená pořád.. :) a Ali to pěkně vystihla: je prostě hrozný romantik.. Jak moc je ta postava reálná je těžké posoudit, ale moje srdce si získala už po pár dílech první série a a udržela se tam až doteď

26.6.2014 | 13:07:20
Lucinka04

Ezru jsem měla ráda, když jsme se pak dověděli že jen píše tak jsem ho přestala mít ráda a ted mě zase dostal a mám ho ráda :D Jinak mě docela štve jak všichni psali že Hanna na Monu je zlá a že jí neni vděčná že jí změnila v královnu školy, ale zase nechápu jak to někdo můžete napsat, když víte že Mona je nějakej čas terorizovala?? To bych jí nezapomenula a neodpustila vůbec nikdy!! A jeslti tam za tou oponou stála Hanna s Monou, tak mě zklame. Doufám že je chytřejší.

30.6.2014 | 20:27:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars