Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Rozhovor s Janel Parrish: Vážně jsem myslela, že jsem mrtvá!

Rozhovor s Janel Parrish: Vážně jsem myslela, že jsem mrtvá!

Rozhovor s Janel Parrish: Vážně jsem myslela, že jsem mrtvá!

Další z rozhovorů, který proběhl v souvislosti s vysíláním finálové epizody. Tentokrát s představitelkou Mony Vanderwaal, Janel Parrish.


13 2
29.3.2015

Rozhovor s Janel Parish

Mona je zpět!

Ano, je to pravda – Mona byla celou dobu naživu, uvězněná v domě pro panenky, kde musela předstírat, že je Alison.

"Lhala jsem Janel. Až na jednu osobu jsem lhala všem, řekla Marlene King. Takže byli velmi překvapení, když zjistili, že jsem také Lhářka. Ale jiná možnost, jak tajemství zachovat, nebyla.
Redaktorka z E!News udělala rozhovor přímo s herečkou, která Monu v seriálu hraje.


(FOTO: ABC Family)

Neumím si ani představit, jaké pro tebe muselo být držet tajemství, že jsi naživu!
Nemusela jsem to tajit moc dlouho. Upřímně, když mi Marlene řekla, že zemřu, myslela jsem si, že jsem mrtvá. A pak si mě pár týdnů před natáčením finálové epizody zavolala a já se dozvěděla, že vlastně ne. Říkala jsem si: Jo, jsem živá! Ale upřímně jsem zas až tak překvapená nebyla, protože lidé v Rosewoodu mrtví nezůstávají.

Takže jsi z toho nebyla naprosto v šoku?
Vážně jsem si myslela, že jsem mrtvá, ale nebylo to zas takové překvapení, protože tenhle seriál je opravdu bláznivý a lidé, kteří zemřeli, se vždy vrací. Takže jsem si řekla: Jasně, to dává smysl. Tohle je pro Pretty Little Liars typické. Ale jsem za to opravdu ráda!

Jak to zjistili ostatní? Dozvěděli se to až na čtené zkoušce finálové epizody?
Ano. V tu dobu jsem zrovna účinkovala v Dancing with the Stars, takže jsem přišla pozdě a neviděla jsem, jak reagovali. Ale nejspíš z toho byli v šoku, protože pak za mnou chodili a říkali mi: „Panebože, jsi naživu!“

Ty jsi o to velké odhalení přišla?
Myslím, že všichni byli opravdu šťastní. Ale někteří se domnívali, že to tak bude. Pravděpodobně měli daleko větší podezření, že jsem naživu, než jsem měla já.

Byla jsi ráda, že ti to Marlene neprozradila hned po Monině smrti? Patrně to pro tebe takhle bylo daleko jednodušší.
To rozhodně. Hodně lidí se mě ptalo, jestli jsem opravdu mrtvá, a já jim odpovídala že ano, protože jsem si to opravdu myslela. Finálovou epizodu jsme točili asi před dvěma měsíci, takže od té doby jsem to tajemství měla na krku, což bylo docela těžké.

Dost mě vyvedlo z míry, když jsem na konci první části páté série viděla mrtvou Monu v kufru.
Domnívám se, že -A Monu zdrogoval, proto vypadala jako mrtvá. Byla zdrogovaná.

Líbilo se mi, jak bylo odhalení toho, že je Mona naživu, provedeno. Sedící na židli, hrající na piano, vypadající jako Alison. Skvělé a děsivé!
Opravdu děsivé! Ale narovinu si řekněme, že jako blondýna vypadám příšerně. Už nikdy blond vlasy nechci! Děsím se při pomyšlení na to, jak jsem v té paruce vypadala.

Dala ti Sasha Pieterse nějaké rady, jak hrát Alison? A řekla ti, jak se jí tvoje ztvárnění Ali líbilo?
Moc jsme se spolu neviděly, ale inspirovala jsem se tím, jak hrála Alison celé ty roky. Byla to zábava! Její způsob řeči je tak nějak prohnaný a tlumený. Všechno, co řekne, vyzní jako hádanka, což se mi na jejím hraní libí.

Kromě toho, že je Mona naživu jsme také zjistili, že -A je Charles DiLaurentis! Jak jsi reagovala při čtení scénáře, když jsi konečně zjistila odpověď?
Je opravdu vtipné, že finále Pretty Little Liars končí velkým odhalením, ale zároveň pěti otázkami. Je to kvůli tomu, aby se lidé vrátili. A já se chci ty odpovědi také dozvědět. Neznám odpověď ani na jednu z těch otázek. Moje první reakce byla: „Počkejte! Kdo je Charles?! Co to je za člověka? Chci vědět všechno!“ A Marlene mi jen řekla: „Šestá série!“ Byla jsem naštvaná, že mi nic nechce říct.

Máš nějakou teorii o tom, kdo by mohl být Charles a proč po holkách jde?
Teorie mám, ale nevím jak blízko jsou pravdě, takže se bojím se o ně podělit. Ale myslím, že je Charles nejspíš psychicky nemocný. Tím nejspíš myslím určitě. Podle mě je nám bližší, než si myslíme.

Přemýšlela jsi o tom, co napíšeš na Twitter, až se odhalí, že Mona není mrtvá? Jak myslíš, že na to fanoušci budou reagovat?
Nemám nejmenší tušení. Doufám, že nebudou naštvaní ve smyslu "Počkej, ty jsi nás podvedla! Mysleli jsme, že jsi mrtvá! Já jsem také věřila tomu, že jsem mrtvá, ale tohle je Rosewood lidi! Doufám, že budou rádi, že jsem zpátky. Já za to rozhodně ráda jsem. Flashbacky jsou sice zábavné, ale je hezké být zpět a zahrát si více, než jen v jedné scéně jednou za čas. Miluji to, co dělám. Miluji natáčení, miluji být s ostatními herci, miluji být Monou. Jsem vážně šťastná.
(Pozn.: Rozhovor byl psán ještě před odvysíláním epizody)

Ještě jsi nečetla scénář pro premiéru šesté série, takže je mi jasné, že vážně nic nevíš, ale neslyšela jsi něco o tom, co se chystá?
Vím jedině to, že začneme tam, kde jsme skončili. Všechny Lhářky pohromadě. Bude to šílené. Nevím co očekávat, ale moc se na to těším. Slyšela jsem, že to bude šílená série.
(Pozn.: V této době již herci za sebou čtenou zkoušku scénáře mají, proběhla 24. března)

Diskuze /9

Stelly

Jestli šestá série bude šílenější než finále,tak to se opravdu těším! :3

29.3.2015 | 16:27:22
Holka

Já naštvaná jsem. Měla zůstat mrtvá. Normálně nic Marlene nevyčítám, ale tohle bylo hnusné… Pokud potřebují na zdramatizování seriálu lhát, tak je to velice zlé.

#4 PLL1
29.3.2015 | 16:36:11
*Michell*

A to má být ještě 7. série -_- už teď jsem vážně naštvaná jak to zas budou všechno dělat zdlouhavé jen aby měli o čem točit…

29.3.2015 | 16:42:20
PLL1

#2 Holka: Smůla, co? Muhehehehe :)

#5 Katheryn
30.3.2015 | 8:49:00
Katheryn

#4 PLL1: Já jsem ráda, že je Mona zpět.. PLL bez Mony? To by nebylo to pravý, kdyby byla opravdu mrtvá. Líbilo se mi jak Emily holkám řekla: „Think like Mona… just for a second..“ :D Jsem ráda, že je zpátky.:)

30.3.2015 | 22:43:59
Kaculka07

Při pohledu na sedící blondýnu s maskou vypadající jako Alison jsem si v duchu řekla „tak a teď to bude Mona a už se může stát cokoliv“ a ejhle, ona je to fakt Mona :D jsem moc ráda, že je zpátky a bylo to fakt super :-) akorát to velký „odhalení“ mě dost zklamalo…

1.4.2015 | 10:45:42
beeglee

Sice mě mrzí, že mrtvola nezůstala mrtvolou, ale v případě Mony jen to jenom dobře :) Jsme ráda, že je zpátky, zbožňuju její charakter a zapálení do celé „A“ hry :)

1.4.2015 | 22:11:28
Irca_08

jsem moc ráda, že je Mon zpátky :) jak psala Katheryn, PLL bez Mony by bylo hooodně divný. Jak Spencer zmínila tu Mayu tak to bylo teda divné. Nevím proč ale mylsím si, že Maya mrtvá není. Neviděli jsme stoprocentně její tělo, nevíme čí bylo…

4.4.2015 | 10:08:48
Roni595

mě mrzí že se tam jako A objevuje nová postava, čekala bych že to bude podobné jako s Monou, že A bude někdo blízký u koho nás to šokuje …

29.4.2015 | 14:23:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars