Pretty Little Liars (Prolhané krásky) 3x16 - Misery Loves Company - Sneak Peek [2]

3x16 - Misery Loves Company - Sneak Peek [2]

3x16 - Misery Loves Company - Sneak Peek [2]

Podívejte se na tento sneak peek! K videu je přiložen i článek, jelikož tento sneak peek není ledajaký. Odkrývá o něco více z -A týmu. Tak neváhejte a podívejte se!

2 0
21.1.2013

Víme, že v Pretty Little Liars v 16. epizodě druhé série to bude jako vždy velmi zajímavé. Ale tento sneak peek vše posouvá do nového levelu!

Konečně uvidíme Tobyho a Monu spolupracovat a jejich rozhovor mnohé odhalí. Dozvěděli jsme se, že následující den bude potřeba Mona, aby se dostala do nějakého systému. Cokoli má -A tým v rukávu, Toby si myslí, že je moc brzy, Mona mu připomíná, že ona není jediná, kdo tu rozdává rozkazy – je tu ještě někdo jiný.


A ten někdo jiný je? Je to žena! „Musí pochopit, že je tu ještě ona!“ říká Mona a Toby souhlasí s větou, že se o to postará.

Páni, už se nemůžeme dočkat, jak se tohle vyvine!

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

xmalinka

len či to nebude Paige ?! ?!

22.1.2013 | 17:39:40
SaDiablo

Já jsem si dlouho byla téměř jistá (90%), že dalším členem je Paige. Jenže pak jsem viděla ty odpovědi její představitelky a tak nějak mě to z toho vyvedlo… Jenomže je jasné, že nemůže prozradit, že je -A, ale i tak… A zase si říkám, že to třeba ani herečka samotná ještě nemusí vědět.

Ale nikdo jiný mě nenapadá… Třeba si scénáristi schválně pohráli s Paige, abychom si to mysleli, a potom nám to nandají. :D

Už se nemůžu dočkat.

22.1.2013 | 20:09:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Partneři

Pretty Little Liars