Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

3x16 - Misery Loves Company - Sneak Peek [2]

3x16 - Misery Loves Company - Sneak Peek [2]

Podívejte se na tento sneak peek! K videu je přiložen i článek, jelikož tento sneak peek není ledajaký. Odkrývá o něco více z -A týmu. Tak neváhejte a podívejte se!

2 0
21.1.2013

Víme, že v Pretty Little Liars v 16. epizodě druhé série to bude jako vždy velmi zajímavé. Ale tento sneak peek vše posouvá do nového levelu!

Konečně uvidíme Tobyho a Monu spolupracovat a jejich rozhovor mnohé odhalí. Dozvěděli jsme se, že následující den bude potřeba Mona, aby se dostala do nějakého systému. Cokoli má -A tým v rukávu, Toby si myslí, že je moc brzy, Mona mu připomíná, že ona není jediná, kdo tu rozdává rozkazy – je tu ještě někdo jiný.

A ten někdo jiný je? Je to žena! „Musí pochopit, že je tu ještě ona!“ říká Mona a Toby souhlasí s větou, že se o to postará.

Páni, už se nemůžeme dočkat, jak se tohle vyvine!

Thumbnail Play icon

Zdroj: Freeform, ABC Family

Diskuze /2

xmalinka

len či to nebude Paige ?! ?!

22.1.2013 | 17:39:40
SaDiablo

Já jsem si dlouho byla téměř jistá (90%), že dalším členem je Paige. Jenže pak jsem viděla ty odpovědi její představitelky a tak nějak mě to z toho vyvedlo… Jenomže je jasné, že nemůže prozradit, že je -A, ale i tak… A zase si říkám, že to třeba ani herečka samotná ještě nemusí vědět.

Ale nikdo jiný mě nenapadá… Třeba si scénáristi schválně pohráli s Paige, abychom si to mysleli, a potom nám to nandají. :D

Už se nemůžu dočkat.

22.1.2013 | 20:09:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama