Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Ukázka z epizody To Plea or Not to Plea

Ukázka z epizody To Plea or Not to Plea

Ukázka z epizody To Plea or Not to Plea

S05E22: Emily s Ariou spolu ve škole mluví o tom, že Ezra možná ví něco o Varjakovi.

6 0
2.3.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

ShayLover

No tak mu dala pusu, proboha, to je tragédie. :)

#2 TerkaAndy
2.3.2015 | 19:57:38
TerkaAndy

#1 ShayLover: Tak vzhledem k tomu, že skoro všechny „vztahy“ jsou jen o pusách (resp. to vypadá, že sexuální život v jiný podobě neexistuje :D), tak je to pro ně asi slušná tragédie :D

webmaster
2.3.2015 | 20:40:30
Clarissa.D

Pokud se inspirovali filmem Snídaně u Tiffanyho a Ali má být Holly Golightlyová (tedy vlastně Varjaková), tak ten Varjak bude Ezra. Protože ve filmu byl Paul Varjak zamilovanej do Holly a psal o ni knihu (Ezra řekl, že o Ali psal knihu) – tak a teď to nejděsivější, co se mi vůbec nechce napsat, protože Ezru já miluju – Ezra bude -A!! :-( A sedí mi to i s tím, jak prohlásil myslím Keegan – že si při odhalení -A řekneme, proboha to ne, to by nám přeci neudělali. Na Ezru už jednou ukázali, že by mohl být -A, ale nakonec to přeci „zakecal“ tím, že psal o Ali knihu a že chtěl holkám pomoct ji vypátrat. To podle mě má být ten šok pro nás – Ezru už jako -A označili a pak to vysvětlili, takže nikdo už s ním jako s -A nepočítá. A Ezra se přeci objevil už v prvním díle a ještě na „pohřbu“ Alison. Co říkáte?

2.3.2015 | 21:47:17
TrickyMimosa

Achjo.. Mám podezření, že -A bude schválně někdo, koho jsem si strašně jako postavu zamilovala… Když na něj svhnuli poprvé podezření a špatné světlo, bránila jsem ho. Ale teď už se nějak znovu nedokážu donutit. Jestli je Ezra opravdu -A, budu brečet. I v reálném životě se vždycky zamiluju do toho špatnýho :( Vážně by to sedělo, až mi naskakuje husina :/

3.3.2015 | 14:22:17
HerMar

No tak to by asi nebylo šokující odhalení, kdyby to byl Ezra, ale na druhou stranu proč ne. Hlavně nechápu, proč se ho holky víc nevyptávaly, když věděly, že je roky sledoval a měl spoustu dokumentů, nahrávek a bůhví čeho, s takovým zařízením (kvůli knížce..). Já bych na něho teda zatlačila, dokud by mi neřekl všechno, co ví. I když myslím tvrdil, že neví, kdo je -A, což by dávalo smysl, kdyby on byl -A, tak se přece nepráskne. Ale i tak musel vědět spoustu věcí. Třeba to, že někdo jde po jeho přítelkyni a snaží se ji zabít. Jemu je to buřt. Ani teď ho to nezajímá, jen ta pitomá kavárna. Ostatní partneři se aspoň snaží, Ezra dělá, jak kdyby se nic nedělo, ačkoliv musí vědět nejvíc. Celkově nechápu holky, proč se neptají, proč se neptají Ali, Ezry… Ale musím podotknout, že mám Ezru ráda.

3.3.2015 | 14:33:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars