Psych (Agentura Jasno) Carlton Lassiter

Carlton Lassiter

Carlton Lassiter

Carlton Lassiter je zkušený veterán Santa Barbarského policejního oddělení a nejmladší vedoucí detektiv, který byl kdy jmenován. Má magisterský titul v kriminalistice.

Sezóny 8
2006 - 2014

Během doby odloučení se svou manželkou Victorií má tajný románek se svým partnerem, detektivem Lucindou Barryovou, ale brzy poté, co Shawn správně určí povahu jejich vztahu, je Barryová převelena čímž celá záležitost skončila. Je nahrazena mladším detektivem Juliet OHarovou.


(Foto: USA Network)


Má napjatý vztah s Shawnem, který často vede k vtipným situací. Přestože nevěří v Shawnovi psychické schopnosti, obdivuje jeho dovednost je řešit, i když to veřejně nedává najevo.

Má sestru Lauren, která ho velice obdivuje, ztraceného bratra, který může nebo nemusí být v jižní Americe, švagra jménem Raul, synovce Petra a panovačnou matku i babičku.

Je vášnivý fanoušek občanské války a aktivně se účastní jejich rekonstrukcí. Dále je skvělý a nadšený střelec a žádnou ze svých zbraní nedá dopustit a nikdy alespoň bez jedné neopouští dům, ve kterém má pro všechny případy poschovávaných asi osm dalších.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dadinka

Tohle pako mě opravdu okouzlilo. Lassiter má zvláštní místo v mém srdíčku ♥

31.7.2017 | 8:18:19
Wilie

Nejlepší!! :)

7.12.2012 | 14:35:37

Titulky

Epizoda S09E02: Psych 2: Lassie Come Home

Reklama

8. série

8. série

Reklama