Psych (Agentura Jasno) Shawn Spencer

Shawn Spencer

Shawn Spencer

Shawn jako falešné médium pomáhá Santa Barbarské policii řešit ty nejtěžší případy.

Sezóny 8
2006 - 2014

Shawn byl už malička nadané dítě, neboť oplývá skvělou pamětí, smyslem pro detail a neobyčejnou dedukcí, které mu spolu s jeho jedinečným šarmem usnadňují život. Dětství však neměl nejjednodušší, neboť ho jeho otec detektiv Henry připravoval, aby se mohl vydat v jeho stopách a stát se detektivem, ale nakonec, po té, co je opustila matka, se nerozešli v dobrém.

Shawn díky své povaze však nikdy nevydrží dlouho na jednom místě, dokud není falešně obviněn ze zločinu, který nespáchal. A to poté, co po telefonu udá sérii správných typů, které vedou k vyřešení zločinů, přivede policii k závěru, že takové informace mohl získat pouze zevnitř. Shawn se sám stává podezřelým číslo jedna a protože si myslí, že by mu nikdo nevěřil, rozhodne se tedy, že bude předstírat, že je medium a všechny informace získává z druhé strany.(Foto: USA Network)

Po úspěšném vyřešení svého prvního případu jako médium, si Shawn otevře detektivní agenturu Jasno (Psych), kterou vlastní spolu se svým nejlepším přítelem Gusem bez jeho pomoci by se u většiny případů neobešel. Často jsou najímáni Santa Barbarskou policií jako konzultanti, aby nacházeli vodítka, které jiní nevidí.

K jeho dalším vlastnostem patří neobyčejná statečnost (ve většině případech), neskutečná ukecanost, smysl pro humor, výtečná schopnost střelby a nepatrná domýšlivost. Především ale jeho neskutečná oddanost k jeho nejlepšímu příteli Gusovi, na kterého nedá dopustit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dadinka

V Shawnovi jsem objevila svoje sexuální zvíře xD. Toho chlapa miluju, ze všeho se vymluví, nikdy mu není nic trapné, my man. Navíc s Gusem tvoří skvělou bromance! Aspoň vím, jak skončíme s kamarádkou :D.

31.7.2017 | 8:15:44

Titulky

Epizoda S09E02: Psych 2: Lassie Come Home

Reklama

8. série

8. série

Reklama