Psych (Agentura Jasno)
93/100 - 47×

Psych(Agentura Jasno)

Při řešení vražd můžete zažít spoustu legrace. A to obzvlášť pokud se vydáváte za medium.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | USA Network | 42 minut
hrají
Dulé Hill (Burton Guster), Timothy Omundson (Carlton Lassiter), Corbin Bernsen (Henry Spencer), Maggie Lawson (Juliet O'Hara), Kirsten Nelson (Karen Vick), James Roday (Shawn Spencer)

Shawn Spencer

Shawn Spencer

Shawn jako falešné médium pomáhá Santa Barbarské policii řešit ty nejtěžší případy.

Sezóny 8
2006 - 2014

Shawn byl už malička nadané dítě, neboť oplývá skvělou pamětí, smyslem pro detail a neobyčejnou dedukcí, které mu spolu s jeho jedinečným šarmem usnadňují život. Dětství však neměl nejjednodušší, neboť ho jeho otec detektiv Henry připravoval, aby se mohl vydat v jeho stopách a stát se detektivem, ale nakonec, po té, co je opustila matka, se nerozešli v dobrém.

Shawn díky své povaze však nikdy nevydrží dlouho na jednom místě, dokud není falešně obviněn ze zločinu, který nespáchal. A to poté, co po telefonu udá sérii správných typů, které vedou k vyřešení zločinů, přivede policii k závěru, že takové informace mohl získat pouze zevnitř. Shawn se sám stává podezřelým číslo jedna a protože si myslí, že by mu nikdo nevěřil, rozhodne se tedy, že bude předstírat, že je medium a všechny informace získává z druhé strany.


(Foto: USA Network)

Po úspěšném vyřešení svého prvního případu jako médium, si Shawn otevře detektivní agenturu Jasno (Psych), kterou vlastní spolu se svým nejlepším přítelem Gusem bez jeho pomoci by se u většiny případů neobešel. Často jsou najímáni Santa Barbarskou policií jako konzultanti, aby nacházeli vodítka, které jiní nevidí.

K jeho dalším vlastnostem patří neobyčejná statečnost (ve většině případech), neskutečná ukecanost, smysl pro humor, výtečná schopnost střelby a nepatrná domýšlivost. Především ale jeho neskutečná oddanost k jeho nejlepšímu příteli Gusovi, na kterého nedá dopustit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dadinka

V Shawnovi jsem objevila svoje sexuální zvíře xD. Toho chlapa miluju, ze všeho se vymluví, nikdy mu není nic trapné, my man. Navíc s Gusem tvoří skvělou bromance! Aspoň vím, jak skončíme s kamarádkou :D.

31.7.2017 | 8:15:44

Reklama

8. série

8. série

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama