Psych (Agentura Jasno) Karen Vick

Karen Vick

Karen Vick

Velitelka Karen Vicková je šéfkou Santabarbarského oddělení, které si v těch nesložitějších případech zavolá na pomoc Agenturu Jasno.

Sezóny 8
2006 - 2014

Velitelka Karen Vicková nahradila policejního velitele Johna Feniche, když odešel do důchodu asi měsíc, před Shawnovým zadržením. Zprvu byla na místo dosazena jako dočasná velitelka ale nakonec, díky nemalé zásluze Shawna, ji bylo nabídnuto místo oficiálně.


(Foto: USA Network)


Ať už v Shawnovi psychické schopností věří nebo ne, věří v jeho dobrý úsudek (což dokazuje, když si ho osobně najala, aby ji našel chůvu pro její dceru) a ví, že i přes všechny problémy, které s ním jsou, přináší výsledky.

Velice ji záleží na jejím oddělení a projevuje i starost o své detektivy Carltona Lassitera a Juliet O´Harovou. A dokonce se snažila dát dohromady svou kamarádku s Shawnovým otcem Henrym.

Je vdaná, má dceru a soutěživou starší sestru, která vede pobřežní stráž.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Titulky

Epizoda S09E00: Psych: The Movie

cz100%
DOKONČENO

Reklama

8. série

8. série

Reklama