Psych (Agentura Jasno)
93/100 - 47×

Psych(Agentura Jasno)

Při řešení vražd můžete zažít spoustu legrace. A to obzvlášť pokud se vydáváte za medium.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | USA Network | 42 minut
hrají
Dulé Hill (Burton Guster), Timothy Omundson (Carlton Lassiter), Corbin Bernsen (Henry Spencer), Maggie Lawson (Juliet O'Hara), Kirsten Nelson (Karen Vick), James Roday (Shawn Spencer)

Burton Guster

Burton Guster

Gus je už od dětství Shawnův nejlepší přítel a obchodní partner. Vlastní spolu detektivní kancelář Jasno (Psych), kde se Shawn vydává za médium.

Sezóny 8
2006 - 2014

Být součástí vyšetřování není jeho představou zábavy a nutí jej často představovat své nejhorší obavy, že Gusův příběh skončí při tragickém justičního omylu. Přesto nikdy neodmítne Shawnovi pomoct. I když to není příliš vidět, podílí se Gus velkou měrou na vyšetřování neboť je proslaven svým vynikajícím čichem, který podědil po svých rodičích a získal si tak přezdívku Superčichač. Nedělá mu problémy rozpoznat základní složky parfémy, jídla či léků což už dříve vedlo k odhalení klíčových důkazů v několika případech. Gus má navíc i neuvěřitelný intelekt a rozsáhlé znalosti v mnoha oborech a ve většině případů poskytuje Shawnovi informace potřebné k jeho vyřešení.

Gus byl účastníkem impulzivních dobrodružství svého nejlepšího přítele Shawna už od dětství, což je i důvod, proč se rozhodl vzít stálé zaměstnání jako obchodní zástupce farmaceutické firmy s pravidelnou výplatou, což pokrývá nejen výdaje agentury, ale i Shawnovy manýry.

(Foto: USA Network)

Je proslulý svými mnohými přezdívkami (kterými ho častuje Shawn) jako „Magická hlava“ (Magic Head) nebo „Control Alt Delete“.

Má až příliš starostlivé rodiče Billa a Winnie Gusterovi a sestru Joy, který dříve tajně chodila s Shawnem. Během jarních prázdnin v roce 1997 v Mexiku se během flámu potkal a oženil s Mirou, ale vzápětí se rozdělili, a až znovu se potkali v roce 2008, kdy bylo jejich manželství zrušeno.

Jezdí služebním autem, modrou Toyotou Yaris, které Shawn a Gus (většinou Shawn) přezdívá Psych Mobile nebo Borůvka.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dadinka

Gus je prostě Gus xD, te jeho řev mě bude strašit ve spaní ještě dlouhou dobu xD.

31.7.2017 | 8:16:44
vitanos22

Jako fakt tak pitomá postava v tom seriálu. Vím že má vyznít tak nějak zženštile ale tohle už je moc …

11.6.2016 | 20:47:33

Titulky

Epizoda S09E02: Psych 2: Lassie Come Home

Reklama

8. série

8. série

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama