Psych (Agentura Jasno) Burton Guster

Burton Guster

Burton Guster

Gus je už od dětství Shawnův nejlepší přítel a obchodní partner. Vlastní spolu detektivní kancelář Jasno (Psych), kde se Shawn vydává za médium.

Sezóny 8
2006 - 2014

Být součástí vyšetřování není jeho představou zábavy a nutí jej často představovat své nejhorší obavy, že Gusův příběh skončí při tragickém justičního omylu. Přesto nikdy neodmítne Shawnovi pomoct. I když to není příliš vidět, podílí se Gus velkou měrou na vyšetřování neboť je proslaven svým vynikajícím čichem, který podědil po svých rodičích a získal si tak přezdívku Superčichač. Nedělá mu problémy rozpoznat základní složky parfémy, jídla či léků což už dříve vedlo k odhalení klíčových důkazů v několika případech. Gus má navíc i neuvěřitelný intelekt a rozsáhlé znalosti v mnoha oborech a ve většině případů poskytuje Shawnovi informace potřebné k jeho vyřešení.

Gus byl účastníkem impulzivních dobrodružství svého nejlepšího přítele Shawna už od dětství, což je i důvod, proč se rozhodl vzít stálé zaměstnání jako obchodní zástupce farmaceutické firmy s pravidelnou výplatou, což pokrývá nejen výdaje agentury, ale i Shawnovy manýry.


(Foto: USA Network)

Je proslulý svými mnohými přezdívkami (kterými ho častuje Shawn) jako „Magická hlava“ (Magic Head) nebo „Control Alt Delete“.

Má až příliš starostlivé rodiče Billa a Winnie Gusterovi a sestru Joy, který dříve tajně chodila s Shawnem. Během jarních prázdnin v roce 1997 v Mexiku se během flámu potkal a oženil s Mirou, ale vzápětí se rozdělili, a až znovu se potkali v roce 2008, kdy bylo jejich manželství zrušeno.

Jezdí služebním autem, modrou Toyotou Yaris, které Shawn a Gus (většinou Shawn) přezdívá Psych Mobile nebo Borůvka.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dadinka

Gus je prostě Gus xD, te jeho řev mě bude strašit ve spaní ještě dlouhou dobu xD.

31.7.2017 | 8:16:44
vitanos22

Jako fakt tak pitomá postava v tom seriálu. Vím že má vyznít tak nějak zženštile ale tohle už je moc …

11.6.2016 | 20:47:33

Titulky

Epizoda S09E02: Psych 2: Lassie Come Home

Reklama

8. série

8. série

Reklama