Reign (Království) Panel Reign na TCA

Panel Reign na TCA

Panel Reign na TCA

Adelaide Kane (Mary), Toby Regbo (Francis), Torrance Coombs (Bash), Megan Follows (Catherine de Medici) a producentka/tvůr­kyně Laurie McCarthy se objevili na letošních TCA (Television Critics Association), kde měl Reign vlastní panel a kde se herci i producentka rozpovídali o moderní hudbě, ale i o tom, že jsou docela smíření s historickou nepřesností seriálu. Na Buzzsugar vyšla krátká, stručná reportáž, jak Reign panel vlastně probíhal.


1 0
16.9.2013

"V případě, že si myslíte, že tohle nové, historické drama není váš šálek kávy, zvažte tyto skutečnosti: je to na CW a The Lumineers jsou na soundtracku seriálu. Představitelé seriálu Reign se zastavili na TCA panelu a byli hodně přesvědčiví v tom, proč by se obecenstvo mělo dívat. Adelaide Kane, Toby Regbo, Torrance Coombs, Megan Follows a producentka Laurie McCarthy mluvili k reportérům o jedinečném soundtracku, který obsahuje exklusivní píseň od výše zmíněné skupiny stejně, jako fakt, že jsou smířeni s upravováním pravdy, když přijde na historickou přesnost.

  • Stanice CW odvádí skvělou práci se začlenění hudby do jejích seriálů, ale drama, které se odehrává o několik století nazpátek, představuje unikátní záležitost při zacházení se současnou hudbou. Ačkoliv plánují využít popovou hudbu s keltskými prvky, McCarthy potvrdila, že se budou držet moderní hudby, obzvláště pak skupiny The Lumineers. Za předpokladu, že skupina složí exkluzivní písničku pro pilotní díl, budou jejich písně začleněny i do pozdějších epizod v pravé míře. Obecenstvo je uslyší, avšak postavy ne. ‚Je to kvůli přenesení emocí k divákovi, ne k jejich odpojení od příběhu,‘ řekla McCarthy.
  • ‚Historické drama‘ je termín, kterého se panel vyhýbal, protože skutečný příběh Mary, královny Skotské, je pouhým odrazovým můstkem pro seriál. Proč tedy neplánují striktně historicky přesný seriál? ‚Kolik dospívajících dívek je posedlých historií?‘ vtipkovala Kane. ‚Necítím se tím kreativně svázaná, ale osvobozená,‘ vysvětlovala McCarthy, když mluvila o zahrnutí Maryiných skutečných životních událostí do příběhu. ‚Já, sám za sebe, jsem rád za tenhle malý, kreativní zásah,‘ řekl Coombs, který hraje nevlastního bratra prince Francise, Bashe, který je součástí milostného trojúhelníku v seriálu, ‚historicky moje postava neexistuje.‘
  • Těšte se i na nadpřirozený element seriálu. Pilot obsahuje náznaky nadpřirozeného dění v přírodě okolo hradu, ale McCarthy hrozivě nadhodila, že ačkoliv je to především milostný příběh Mary a prince Francise, ‚má to i dost prvků hororu, které uvidíte.‘ Z úst McCarthy vyzněl děj seriálu velmi temně, když řekla: ‚Bude tu vyhrocení situací a násilí.‘ Follows, která hraje královnu Catherine, pak dodala: ‚Je to temný svět, kde se hlavy kutálejí… A v sázce je samotné přežití.‘ "

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E16: All it Cost Her...

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Překlad sedí na verze Reign:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.
O vaše dojmy a pocity z aktuální epizody se podělte v diskuzi.

Reklama

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás