Revenge (Pomsta) 3. série: Emily a Jack spolu?

3. série: Emily a Jack spolu?

3. série: Emily a Jack spolu?

Ti z vás, kteří jsou nadšeni z finále 2. série, jistě doufají, že se ve 3. sérii ocitneme přesně tam, kde závěrečná scéna skončila. Spoilery ovšem mluví o časovém posunu…


0 0
1.7.2013

Nick Wechsler, seriálový představitel Jacka, zmínil v nedávném rozhovoru, že se zřejmě začne v období o několik měsíců, možná i rok, později.

Teď, když zná Jack pravou identitu Emily/Amandy, mohli by být konečně spolu. Nic ovšem nebude tak snadné. Netušíme, jak Jack na toto zjištění zareaguje. V nedávné době přišel o svého otce, věrného psího přítele Sammyho, manželku a nakonec i o bratra Declana. Jack už nebude, co býval.


18. června 2013 udělali reportéři z Eonline kratičké interview s Emily VanCamp. Prozradila jen tolik, že jí ještě nikdo nesdělil plány ke 3. sérii a netuší, co se bude dít. její tip byl, že bude Jack naštvaný kvůli zjištěné pravdě o Amandě.

Z napsaného plyne, že tyhle dva spolu neuvidíme. Alespoň ne v první polovině sezóny. Koncem? Kdo ví. Snad se nové vedení seriálu zhostí svých rolí dobře a dočkáme se kvalitních scénářů.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás