Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Chystá se spin-off seriálu Revenge

Chystá se spin-off seriálu Revenge

Jsou to čtyři roky, co jsme se rozloučili s Emily Thorne a jejím seriálem Revenge. Přestože seriál byl ukončen a většina dějových linek byla uzavřena, fanoušci stále dychtili po pokračování. To se jim splní v podobě spin-offu s jednou z postav, které známe.

9 4
14.1.2020

Deadline před nedávnem oznámil, že se pracuje na oživení drama seriálu Revenge, který se vysílal v letech 2011–2015 na stanici ABC. Tentokrát se ale bude jednat o hlavní postavu latinského původu. Diváci budou mít možnost sledovat příběh mladé latinské přistěhovalkyně, která bude vedena jednou z původních oblíbených postav seriálu Revenge. Zamíří do Malibu, kde bude hledat pomstu proti farmaceutické dynastii. Jejich nenasytná chamtivost totiž vedla k vraždě její matky, jež pro ně pracovala, rozdělení její rodiny a globální epidemii.

Foto: ABC

Zatím není známo, o jakou konkrétní známou postavu z původního seriálu se jedná. Spin-off bude opět pod křídly producenta a tvůrce původního seriálu Mikea Kelleyho a scenáristy a producenta Joea Fazzio. K projektu se vyjádřila i samotná herečka Emily VanCamp, jež hrála hlavní postavu Emily Thorne. Mike a Joe jí o všem řekli už minulý rok a sama Emily uvedla, že je za ně nadšená a velmi pyšná. Zároveň uvedla, že téma pomsty je zajímavé sledovat a ona se nemůže dočkat na to, co se stane.

Ředitelka ABC Karey Burke se svěřila Deadline, že uvažují nad tím, že by každou sérii měli možnost udělat jiný příběh, pokud jim bude odklepnut pilot.

Nápadem je to, že by každou sérii byl jiný příběh pomsty. Pomsta by se stala vyprávěním jako antologie.

Líbí se vám nový koncept pomsty? Zajímal by vás seriál?

Diskuze /5

Romix01

Nelíbil. Nezajímal. :D

14.1.2020 | 23:05:05
anndy

spin-off? no nevím, může to být naprosto samostatný nový seriál, nemají patent na „pomstu“, chtějí jen přilákat původní fanoušky. Ocenila bych spíš další řadu s novou zápletkou

#3 Zira
16.1.2020 | 13:58:08
Zira

#2 anndy: Popravdě bych taky raději ocenila pokračování, ale tím, že Emily už je teď plně zaměstnaná v seriálu Resident a ostatní jistě taky už mají jiné projekty, tak je to nemožné :(

webmaster
16.1.2020 | 22:03:03
Haselbachj

Pokud přemluví Gabriela Manna, tak klidně. Jeho Nolan by mi udělal nesmírnou radost!

26.1.2020 | 17:20:56
AmandaClark

Myslím, že to bude práve Nolan, teda aj dúfam :D Rada si to pozriem.

22.4.2020 | 18:16:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama