Revenge (Pomsta) Flashbacky z pilotní epizody

Flashbacky z pilotní epizody

Flashbacky z pilotní epizody

Sunil Nayar prozradil, že se ve finále dočkáme flashbacku a navrátíme se do úplně první epizody seriálu. Tam, kde to všechno začalo. A jak to vlastně začalo? Výstřelem…


5 0
6.5.2015


(Foto: ABC)

Hned na úvod nám bylo představeno motto seriálové Pomsty. A co následovalo? První proslov hlavní hrdinky, která upozornila na skutečnost, že se sobě dvě špatnosti nikdy nemohou rovnat. A následoval výstřel na pláži, kde jsme viděli zemřít Tylera. Ale mysleli jsme si, že je to Daniel.(Foto: ABC)

Tvůrci nám tímto flashbackem chtějí ukázat, co vše vedlo k tomu, kde se děj nachází nyní. Anebo bude všechno jinak? Viděli jsme, že byl zabit někdo z hlavních postav… zdálo se, že by to měl být někdo důležitější, než Tyler… Možná se nám dostane jiného vysvětlení. Třeba nám ukázali jen jiný sestřih „skutečných“ událostí. Víc už Sunil neprozradil. Nicméně 23. epizoda finálové série je speciální. Dočkat se můžeme čehokoli.

Diskuze /1

Zrnko

Tak, asi jsem něco ve finále zaspala :D Já si žádného flashbacku nevšimla… o.O

15.5.2015 | 13:46:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás