Revenge (Pomsta) Gabriel Mann: "Scénář epizody 14. Sacrifice je velmi dojemný a plný akce"

Gabriel Mann: "Scénář epizody 14. Sacrifice je velmi dojemný a plný akce"

Gabriel Mann: "Scénář epizody 14. Sacrifice je velmi dojemný a plný akce"

Blížíme se pomalu k vyvrcholení 2. série. Nemůžeme být nedočkavější – líbanky Jack Porter & Amanda Clarke, které se budou konat v příští epizodě S02E14 Sacrifice budou výbušně! Doslova! ABC žádné nové spoilery neuveřejňuje a tak náš zdroj informací musíme hledat v obsazení. Gabriel Mann prozradil několik informací pro Entertainment Weekly.

0 0
16.2.2013

Díl S02E14 Sacrifice je plný emocí a intenzivní pomsty, dalo by se říct, že je to v jistém smyslu vyvrcholení důsledků propletených plánů Emily.

Prozradil herec Gabriel Mann


  • Jaké máte dojmy ze svatby Amandy & Jacka? Je to definitivní konec vztahu Jacka s Emily?

Ne, když do toho má co Nolan a Emily říct! Z osobního hlediska si myslím, že největším problémem je Jackova důstojnost. Co by se sním stalo, pokud by zjistil, že Amanda není vůbec Amanda a celou dobu je jejich vztah založen na lži.

  • Někteří fanoušci označují právě Jacka za toho, kdo má umřít? Co si o tom myslíte?

Myslím, že kdybych prozradil kdo zemře, tak by mě zabili jak fanoušci, tak i produkce. Máme totiž zakázáno prozrazovat zásadní zvraty v seriálu. A bylo by to i nespravedlivé i vůči fanouškům, kdybych jim zničeho nic zkazil překvapení na které se tak těší. Ale můžu říct, že by si neměl nikdo zahrávat s naším Jackem.

Diskuze /1

HermiJ

Myslím si, že toho prozradil víc než dost! Ty jeho náznaky aspoň mě osobně vnukly několik myšlenek pro to, co se může stát!

čestný člen redakce
16.2.2013 | 10:15:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Reklama