Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Gabriel Mann: "Scénář epizody 14. Sacrifice je velmi dojemný a plný akce"

Gabriel Mann: "Scénář epizody 14. Sacrifice je velmi dojemný a plný akce"

Blížíme se pomalu k vyvrcholení 2. série. Nemůžeme být nedočkavější – líbanky Jack Porter & Amanda Clarke, které se budou konat v příští epizodě S02E14 Sacrifice budou výbušně! Doslova! ABC žádné nové spoilery neuveřejňuje a tak náš zdroj informací musíme hledat v obsazení. Gabriel Mann prozradil několik informací pro Entertainment Weekly.

0 0
16.2.2013

Díl S02E14 Sacrifice je plný emocí a intenzivní pomsty, dalo by se říct, že je to v jistém smyslu vyvrcholení důsledků propletených plánů Emily.

Prozradil herec Gabriel Mann

  • Jaké máte dojmy ze svatby Amandy & Jacka? Je to definitivní konec vztahu Jacka s Emily?

Ne, když do toho má co Nolan a Emily říct! Z osobního hlediska si myslím, že největším problémem je Jackova důstojnost. Co by se sním stalo, pokud by zjistil, že Amanda není vůbec Amanda a celou dobu je jejich vztah založen na lži.

  • Někteří fanoušci označují právě Jacka za toho, kdo má umřít? Co si o tom myslíte?

Myslím, že kdybych prozradil kdo zemře, tak by mě zabili jak fanoušci, tak i produkce. Máme totiž zakázáno prozrazovat zásadní zvraty v seriálu. A bylo by to i nespravedlivé i vůči fanouškům, kdybych jim zničeho nic zkazil překvapení na které se tak těší. Ale můžu říct, že by si neměl nikdo zahrávat s naším Jackem.

Zdroj: ABC

Diskuze /1

HermiJ

Myslím si, že toho prozradil víc než dost! Ty jeho náznaky aspoň mě osobně vnukly několik myšlenek pro to, co se může stát!

čestný člen redakce
16.2.2013 | 10:15:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama