Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Jak dlouho by mohlo Revenge vydržet

Jak dlouho by mohlo Revenge vydržet

Říká se, že pomsta je sladká, tak proč si jí nevychutnávat co nejdéle?

0 0
1.6.2012

I když tvůrce Mike Kelley říká, že má v plánu jen super-silné sezóny Revenge, herci si myslí, že se Revenge může vzmoct i na víc.

„Deset sezón“ odpovídá herec Connor Paolo na otázku Jak dlouho se Revenge udrží na obrazovkách.

„Tím, že je celá věc založena na hře hrabě Monte Christo, tak by se Revenge mohlo udržet i déle.“ Christa Allen vysvětluje.

Gabriel Mann: „Lidé mají rádi pomstu, intriky, zrady a taky proto se na Revenge dívají. Myslím, že si Revenge získalo mnoho fanoušků a proto by jsme se mohli dočkat i více než tří sezón.“

Fanoušci se totiž dočkají v 2. serii změny ve vysílacím čase. Revenge se ze středy v 22:00 (u nás čtvrtek v 4:00) přesune na neděli v 21:00 (u nás pondělí 3:00).

„Je to obrovský projev důvěry ze strany ABC k fanouškům, jediné co se po fanoušcích chce, aby svou lásku k Revenge přenesli ze středy do něděle.“ ještě dodává Gabriel Mann.

A co na to říkáte vy? Kolik sérií si Revenge zaslouží? A jaké reakce ve vás vyloval přesun ze středy na neděli?

Zdroj: ABC

Diskuze /2

alias100

vôbec mi nevadí, že to presunuli na nedeľu, hlavne, že to budú vysielať :P Myslím, že minimálne tri série by si Revenge zaslúžilo :)

2.6.2012 | 15:06:25
rakoska

Určitě by bylo dobrý koukat na Revenge 5. serií z mého pohledu, ale bojím se, že to pak ztratí svoje kouzlo a už to nebude ono. Uvidíme jak bude probíhat druhá serie.

3.6.2012 | 9:19:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama