Revenge (Pomsta) Je opravdu Victoria mrtvá?

Je opravdu Victoria mrtvá?

Je opravdu Victoria mrtvá?

Měli jste taky špatný pocit, když Victoria a Lydie nastupovaly do letadla?

0 0
28.5.2012

Finální díl dopadl opravdu nečekaně, když letadlo s Victorii a Lydií spadlo. Je to docela zřejmé proč nechal Conrad letadlo vybouchnout. Tím, že by Victoria s Lydií vypovídaly u soudu, by podepsaly jasnou smrt pro Graysons Global.

Ale co když Victorii svou smrt jen fingovala?


Co vlastně mohl znamenat ten „bitch“ úsměv, který předvedla při nástupu do letadla? Byl to úsměv, který říká “skrývám něco„?

Victoria je lstivá dáma a určitě něco vytušila, když jí Conrad řekl: „Když nastoupíš do toho letadla, bude to poslední věc co uděláš.“

My pevně věříme, že Victoria není mrtvá a my se s ní znovu setkáme v 2. sérii.

Diskuze /3

rakoska

tak to, že by nebyla mrtvá, mě vůbec nenapadlo…to je asi velice pravděpodobné…sakra to se fakt nemůžu dočkat na září!!!!to bude paráda!

28.5.2012 | 14:05:31
Emily24

Já si myslím,že Victorie není mrtvá. Třeba vystoupila,mohlo jí dojít co ji Condrad říkal,že se už neuvidí. Ten bělovlasý parchant vše zařídí. Jsem zvědavá na druhou řadu. Bez Vicky to nebude ono :-(

29.5.2012 | 10:33:57
rakoska

je pravda že bez Victorie to nebude ono,ale ona je taky lstivá a ten její usměv před nástupem do letadla???nevěřím tomu, že je mrtvá!nesmí bejt, to už by tam pak nebylo takové napětí a takovýhle seriál bez pořádné mrchy by nešel :)

29.5.2012 | 16:46:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Reklama