Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Producent exkluzivně o úmrtí v seriálu

Producent exkluzivně o úmrtí v seriálu

Mike Kelley v exkluzivním rozhovoru pro TV Guide prozradil, proč si vybral právě ony oběti a článek v sobě ukrývá i zajímavý spoiler, aby nás nalákal na pokračování seriálu. Potopením Amandy příběh nekončí!

0 0
21.2.2013

Úvod 2. série se záběrem na mužskou ruku v troskách potopené lodi naznačoval úmrtí jednoho z hlavních aktérů. V epizodě ze 17. února 2013 byly všechny hlavní mužské postavy včetně Jacka ušetřeny. ABC škádlilo záludným promo videem, že má Emily Thorne zaplatit tu nejvyšší cenu. S mořským dnem se nakonec setkala skutečná Emily Thorne a'la Amanda, přičemž poslední dech nabrala v náručí druhé Emily.

Myslel jsem, že promo bylo celkem chytré, protože se to v závěru potvrdilo. Cítili jsme, že Amanda dosáhla vcelku uspokojivého bodu a je potřeba to ukončit.

Herečka, Margarita Levieva, dostala jako rozlučkový dárek železnou ritinu klíče k výměně pneumatik, jako připomínku první vražedné zbraně její postavy (zabila s ním Franka v díle 1×07). Co se týče mužské oběti, stal se jí Nate Ryan (Michael Trucco). Způsob, jakým se dozvěděl o skonu své postavy nebyl zrovna ideální. Producent Kelley nakázal kostumérům, aby pro něj sehnali snubní prsten. Jeho čelist v té chvíli údajně spadla.

Fotka starší, pouze ilustrační.

Do budoucna se dočkáme, jak Jack slíbí Conradovi pomstu za smrt své ženy. Proti Nolanovi se postaví nový technický nepřítel. Emilyin nevlastní bratr navštíví Hamptoms a to ne se zrovna nejlepšimi úmysly. A dočkáme se odhalení velkého Victoriina tajemství. Jack a Emily by se měli znovu sbližovat, ale pro Emily bude stále těžší držet si svá tajemství. A ve finále by Lady Thorne měla čelit obrovské zradě.

Takže se určitě dívejte dál.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama