Revenge (Pomsta) Producent exkluzivně o úmrtí v seriálu

Producent exkluzivně o úmrtí v seriálu

Producent exkluzivně o úmrtí v seriálu

Mike Kelley v exkluzivním rozhovoru pro TV Guide prozradil, proč si vybral právě ony oběti a článek v sobě ukrývá i zajímavý spoiler, aby nás nalákal na pokračování seriálu. Potopením Amandy příběh nekončí!

0 0
21.2.2013

Úvod 2. série se záběrem na mužskou ruku v troskách potopené lodi naznačoval úmrtí jednoho z hlavních aktérů. V epizodě ze 17. února 2013 byly všechny hlavní mužské postavy včetně Jacka ušetřeny. ABC škádlilo záludným promo videem, že má Emily Thorne zaplatit tu nejvyšší cenu. S mořským dnem se nakonec setkala skutečná Emily Thorne a'la Amanda, přičemž poslední dech nabrala v náručí druhé Emily.

Myslel jsem, že promo bylo celkem chytré, protože se to v závěru potvrdilo. Cítili jsme, že Amanda dosáhla vcelku uspokojivého bodu a je potřeba to ukončit.


Herečka, Margarita Levieva, dostala jako rozlučkový dárek železnou ritinu klíče k výměně pneumatik, jako připomínku první vražedné zbraně její postavy (zabila s ním Franka v díle 1×07). Co se týče mužské oběti, stal se jí Nate Ryan (Michael Trucco). Způsob, jakým se dozvěděl o skonu své postavy nebyl zrovna ideální. Producent Kelley nakázal kostumérům, aby pro něj sehnali snubní prsten. Jeho čelist v té chvíli údajně spadla.

Fotka starší, pouze ilustrační.

Do budoucna se dočkáme, jak Jack slíbí Conradovi pomstu za smrt své ženy. Proti Nolanovi se postaví nový technický nepřítel. Emilyin nevlastní bratr navštíví Hamptoms a to ne se zrovna nejlepšimi úmysly. A dočkáme se odhalení velkého Victoriina tajemství. Jack a Emily by se měli znovu sbližovat, ale pro Emily bude stále těžší držet si svá tajemství. A ve finále by Lady Thorne měla čelit obrovské zradě.

Takže se určitě dívejte dál.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Reklama