Revenge (Pomsta) Šok pro fanoušky. Mike Kelley opouští seriál!

Šok pro fanoušky. Mike Kelley opouští seriál!

Šok pro fanoušky. Mike Kelley opouští seriál!

Zatímco se těšíme na novou epizodu, vyšla šokující zpráva. TV Line tvrdí, že Revenge má 3. sérii skoro jistou, ale přišlo o vedení. Mike Kelley, tvůrce seriálu, opouští po dvou letech show. Podrobnosti jsme pro vás sepsali v článku.


0 0
28.4.2013

Mike Kelley opouští seriál po „složitém vzájemném rozhodování se studiem ABC“. V nadcházející sérii uchopí seriál do otěží Sunil Nayar, v současnosti výkonný producent. Mike Kelley možná zůstane jeho konzultantem.

Revenge skončí dvouhodinovým finále v polovině května. Na finále se Mike moc těší. Doufá, že to bude jeden z nejlepších dílů a přeje všem úspěch v pokračování seriálu.


Již dříve měl producent potíže ve studiu CBS. Přesto o něm nyní víceprezident ABC řekl: „Mike Kelley vytvořil výrazný seriál pro naše studio a pracoval s obrovským nadšením a obětavostí. Přejeme mu štěstí v jeho dalších snahách o další televizní úspěchy.

Jednou z teorií jeho odchodu je Mikova snaha o zkrácení délky sérií. Chtěl z Pomsty udělat seriál o 12–13 epizodách a nespokojil se s nároky ABC na 22-dílnou sérii.

Jedna z posledních fotek s herci, z posledního dne natáčení:

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás