Revenge (Pomsta) Spoilery k postavě Louise Ellis

Spoilery k postavě Louise Ellis

Spoilery k postavě Louise Ellis

Když jsem ve fanouškovské diskuzi narazila na komentář k fotce Nolana a Louise společně u vína, řekla jsem si, že se této slečně podíváme pod pokličku. Komentář zněl: „Bože, TEN špatný a TA bláznivá.


1 0
15.11.2014

TV Line a E!Online vydali dva krátké spoilery týkající se Louise Ellis, která se zřejmě hodlá spřátelit s Nolanem. Nolan Ross je momentálně světem (v seriálu) považován za toho špatného, zloděje dědictví Amandy Clarke. Louise je zase všemi považována za tu bláznivou. Ona ale bláznivá vážně je…

E!Online

Tato série Revenge je tak dobrá, ale Louise mě opravdu začíná děsit! Odejde brzy?


Strach zůstane, protože se tato jižanská kráska ještě chvíli zdrží. Televize se momentálně snaží obsadit jejího bratra, Lymana. Přitažlivý a poháněný, je schopen změnit se ve vteřině z okouzlujícího do vychytralého a je manipulativní. Takže… je to politik, samozřejmě.

TV Line

Potkáme další stín z minulosti Louise, a tentokrát nebude imaginární. Revenge představí jejího bratra Lymana, manipulativního politika, který svým jižanským šarmem maskuje své pravé záměry.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás